SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ad Fabrika FCB dla Kronospan

Ad Fabrika FCB przygotowała pierwszą kampanię reklamowa paneli podłogowych Krono Original dla firmy Kronospan Grupa Polska.

Kampania składa się z 30 sek reklamy TV, reklamy prasowej oraz materiałów POS. Na jej potrzeby stworzono ikonę dzięcioła, która jest uwiarygodnieniem trwałości produktów Krono Original. Dzięcioł gra w filmie główną rolę i  będzie pojawiał się również w prasie oraz na materiałach POS. Głównym przekazem kampanii prócz promowania wspomnianej trwałości będzie poinformowanie o szerokim wyborze produktów oferowanych przez markę Krono Original.

Ad Fabrika FCB rozpoczęła współpracę z Kronospan  w marcu br. W jej ramach odpowiedzialna jest za opracowanie strategii i kreacji komunikacji ATL i BTL dla marki Krono Original.

Film, który  reżyserował Paweł Borowski został zrealizowany przez Studio Opus, Platige Image i wytwórnia Dzwięku. Zdjęcia do kampanii prasowej wykonał Jacek Wołowski.

Planowaniem i zakupem  mediów zajmuje się dom mediowy Starcom.


Team Agencji Tomasz Gazda, copywriter
Anita Kotlińska, art director
Paweł Borowski, creative director / reżyser
Agnieszka Heidrich, Account Supervisor
Paweł Bobrek, Account Executive
Produkcja Opus Film
Postprodukcja Platige Image, Wytwórnia Dźwięku
Przedstawiciel Klienta Jarosław Zawadzki, dyrektor marketingu
Magdalena Hańczyńska-Kwaśny, marketing manager
Jacek Sołkiewicz, marketing manager
Dom Mediowy Starcom.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ad Fabrika FCB dla Kronospan

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl