SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Adam Wawiński i Bartłomiej Cymer w Zortrax

Adam Wawiński dołączył do zespołu firmy Zortrax i jest odpowiedzialny za pion sprzedaży, a Bartłomiej Cymer został dyrektorem ds. marketingu.

Od lewej: Adam Wawiński i Bartłomiej Cymer Article

Do zadań Wawińskiego na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży należy nadzór nad procesami sprzedażowymi firmy i polityką handlową, a także budowanie kanałów dystrybucji poprzez sieć resellerów i sprzedaż korporacyjną.

Ostatnio Adam Wawiński był business development managerem w Hewlett Packard. Wcześniej współpracował m.in. z TomTom, LG Electronics czy Action. Jest absolwentem zarządzania i marketingu w Prywatnej Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie oraz Wyższej Szkole Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Bartłomiej Cymer będzie odpowiedzialny wzmocnienie wizerunku Zortrax na rynkach zagranicznych i wsparcie sprzedaży.

Ostatnio Cymer związany był agencją Peppermint, gdzie pełnił obowiązki managing directora oraz prezesa. Pracował również w Interaktywnym Domu Produkcyjnym Netizens. Jest absolwentem filozofii na Uniwersytecie Śląskim i studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Adam Wawiński i Bartłomiej Cymer w Zortrax

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl