SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Adam Woronowicz i Marek Raczkowski w kampanii pożyczki w ING (wideo)

Rozpoczęła się kampania reklamująca pożyczkę gotówkową oferowaną przez ING Bank Śląski. Akcję, opartą na reklamach z Adamem Woronowiczem i rysunkami Marka Raczkowskiego, przygotowały agencja reklamowa Brain i dom mediowy PanMedia Western.

Adam Woronowicz, reklama ING

Adam Woronowicz, reklama ING

Ruszająca właśnie kampania pożyczki gotówkowej w ING Banku Śląskim podkreśla jej przewagi nad tradycyjną pożyczką od rodziny czy znajomych. - Przy pożyczaniu od bliskich osób zdarza się, że oprócz spłaty zobowiązania trzeba tłumaczyć się, na co chcemy wydać pieniądze i odwdzięczyć się za pożyczkę. Ten dług wdzięczności nie ma wymiaru finansowego i może się nie skończyć. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest pożyczka z banku - opisuje Barbara Pasterczyk, dyrektor departamentu komunikacji marketingowej ING.

W kampanii prezentowany jest dostępny od 12 sierpnia „Pakiet 5000”, obejmuje pożyczkę o wartości 5 tys. zł ze spłatą rozłożoną do 84 miesięcy, średnim oprocentowaniem wynoszącym 12,69 proc. oraz bez prowizję za udzielenie i ubezpieczenia przez pierwszy rok spłaty. Oferta jest skierowana do klientów, którym dochody wystarczają na zaspokojenie bieżących potrzeb, ale nie pozwalają na większe wydatki, np. remont, zakup mebli lub sprzętu.

W reklamach telewizyjnych występuje znany aktor Adam Woronowicz. To kolejny aktor promujący ING. W poprzednich spotach banku, rozgrywających się w WiFi Expressie i reklamujących konto z dostępem przez internet, wystąpili Jacek Braciak (obejrzyj tą reklamę) i Beata Tyszkiewicz (zobacz to), a w czasie Euro 2012 - piosenkarka Edyta Górniak (obejrzyj to).

Z kolei reklamy POS zostały przygotowane w oparciu o satyryczne rysunki Marka Raczkowskiego.

Akcja jest prowadzona w telewizji (stacje ogólnopolskie i niszowe), radiu (największe rozgłośnie), internecie (główne portale) oraz oddziały ING Banku Śląskiego (wyklejki, POS-y i materiały multimedialne). Kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa Brain, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy PanMedia Western. ING nie informuje, jak długo potrwa akcja.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Adam Woronowicz i Marek Raczkowski w kampanii pożyczki w ING (wideo)

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
harrr harrr
rewelacja!prawda z życia wzięta
8 8
odpowiedź
User
youzek
Buahahaha Pożyczasz 5 000 zł, a oddajesz 7 450 zł. Super biznes! Buahahaha! Buahahaaha!
8 8
odpowiedź
User
ino
co mówi po francusku aktor Adam Woronowicz w reklamowanie ING Bank?
9 8
odpowiedź