SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Adobe z WoodWing

Podczas konferencji Max 2011, Adobe poinformowało o nawiązaniu współpracy z firmą WoodWing Software, której zakres obejmie integrację procesów przepływu prac i oferowanie dostępu do pakietu Adobe Digital Publishing Suite w ramach rozwiązania Tablet Publishing na zasadzie wyłączności. W rezultacie wydawcy i firmy na całym świecie mają zyskać możliwość łatwiejszego tworzenia publikacji cyfrowych przeznaczonych na tablety.

Firma WoodWing rozpocznie integrację procesów przepływu prac pakietu Digital Publishing Suite z rozwiązaniem WoodWing Enterprise Publishing System oraz sprzedaż dostępu do pakietu Digital Publishing Suite w wersji Enterprise i Professional jako dystrybutor sprzedający produkt z wartością dodaną.

Klienci WoodWing będą mogli korzystać z procesu przepływu prac edytorskich WoodWing z korzyściami oferowanymi przez pakiet Adobe Digital Publishing Suite w ramach jednego rozwiązania multimedialnego.

Dzięki nawiązanej współpracy WoodWing będzie oferować oprogramowanie Adobe Digital Publishing do tworzenia publikacji cyfrowych na tablety na zasadzie wyłączności. Oprogramowanie WoodWing Enterprise umożliwi tworzenie plików .folio za pomocą programu Content Station i wstawek Digital Magazine do programu InDesign. Następnie użytkownicy pakietu Digital Publishing Suite mogą automatycznie przesłać te pliki do udostępnionej platformy Digital Publishing Suite. Użytkownicy oprogramowania WoodWing zyskają możliwość tworzenia aplikacji firmowych bezpośrednio w pakiecie Digital Publishing Suite i kontrolę nad procesem publikowania treści na tablecie, możliwość wykorzystania sieci dystrybucyjnej do dostarczania treści na tablety, a także dostęp do podstawowych funkcji analitycznych pakietu Adobe Online Marketing Suite.

Celem współpracy WoodWing i Adobe jest zapewnienie użytkownikom rozwiązań WoodWing bezproblemowej migracji na Digital Publishing Suite. Firmy przewidują, że wszyscy użytkownicy produktów WoodWing zaczną korzystać z oprogramowania Digital Publishing Suite do listopada 2012 roku. Od tej daty firma WoodWing przestanie wspierać aplikację Reader i usługę Content Delivery Service, a także format pliku .ofip.

Dołącz do dyskusji: Adobe z WoodWing

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl