SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pięcioboistka Adrianna Sułek ambasadorką reklamową InterRisk

Firma ubezpieczeniowa InterRisk podpisała umowę ambasadorską z Adrianną Sułek - halową wicemistrzynią świata w pięcioboju, wicemistrzynią Europy w siedmioboju oraz wielokrotną mistrzynią Polski.

Article

InterRisk rozpoczął współpracę z polską lekkoatletką Adrianną Sułek. Kooperacja ta ma wpisywać się w dotychczasowe działania firmy na rzecz promocji sportu, a także aktywności z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Spółka od wielu lat wspiera lekką atletykę, będąc partnerem takich imprez jak: Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce Masters, Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny Copernicus Cup, Memoriał Ireny Szewińskiej. Firma corocznie prowadzi również wiele akcji w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, a także ubezpiecza wydarzenia lekkoatletyczne.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Udział w akcjach sportowych ma w InterRisk charakter ciągły. Spółka zorganizowała również osiem edycji Biegu Charytatywnego.

– Akcje charytatywne i troska o środowisko są wpisane w DNA InterRisk, a Bieg Charytatywny jest naszą dumą od zawsze. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z dostrzeżenia naszej inicjatywy na forum międzynarodowym. Bieg Charytatywny zdobył złotą nagrodę Günter Geyer Award for Social Conscience 2021 przyznawaną w Grupie VIG najlepszej inicjatywie przeprowadzonej przez jedną z 50 spółek VIG w całej Europie. Środki finansowe zdobyte w ramach tej nagrody pozwoliły nam zrealizować kolejne projekty – zakup samochodów do przewozu krwi dla szpitali w Gdyni i Konstancinie-Jeziornie oraz wsparcie krwiodawstwa – mówi Piotr Narloch, prezes InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group.

Bieg charytatywny jest główną, choć nie jedyną, inicjatywą społeczną InterRisk. Warto wspomnieć także, że od 2017 roku ubezpieczyciel wspólnie ze Stowarzyszeniem Ultrakrew wspiera krwiodawstwo poprzez aktywność fizyczną. InterRisk razem z nową ambasadorką będzie kontynuować misję promocji sportu i zdrowego trybu życia.

Dla ubezpieczyciela współpraca z Adrianną Sułek ma być również okazją do szerokiej edukacji społeczeństwa na temat znaczenia ubezpieczeń w naszym życiu.

Dołącz do dyskusji: Pięcioboistka Adrianna Sułek ambasadorką reklamową InterRisk

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl