SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aegis Media Polska: Sławomir Stępniewski za Petera Forda

Sławomir Stępniewski objął stanowisko CEO w Aegis Media Polska. Zastąpił na nim Petera Forda, który w strukturach grupy będzie pełnił funkcję executive consultanta.

Aegis Media Polska: Sławomir Stępniewski za Petera Forda

Sławomir Stępniewski będzie łączył nowe stanowisko CEO w Aegis Media Polska z dotychczas pełnioną przez siebie funkcją CEO należącej do tej grupy agencji Hypermedia Isobar. Jednocześnie będzie blisko współpracował z Krzysztofem Andrzejczakiem, dyrektorem zarządzającym Hypermedia Isobar, w celu przekazania mu większej odpowiedzialności za zarządzanie operacyjne i strategiczny rozwój agencji.

- Celem Aegis Media w Polsce będzie intensyfikacja prac polegających na stworzeniu zaawansowanej platformy cross-mediowej i oferowanie nowych rozwiązań - deklaruje Stępniewski. W skład Aegis Media w Polsce oprócz Hypermedia Isobar wchodzą domy mediowie Carat i Vizeum oraz agencja reklamy zewnętrznej Posterscope. 

Sławomir Stępniewski jako CEO Aegis Media Polska zastąpił Petera Forda, który po ponad 10 latach odchodzi z tego stanowiska. Teraz obejmuje funkcję executive consultanta dla międzynarodowych klientów sieci i nadal będzie w bliskich stosunkach z grupą.

Sławomir Stępniewski z branżą komunikacji i marketingu jest związany od ponad 17 lat. Jest współzałożycielem ABM, jednej z pierwszych w Polsce agencji badań marketingowych, oraz agencji public relations PR Kwadrat. W 1996 roku współzakładał agencję Hypermedia, w której objął funkcję prezesa. W 2005 roku Hypermedia stała się częścią największej, globalnej sieci agencji interaktywnych Isobar, należącej do grupy komunikacji marketingowej Aegis Media, natomiast w ub.r. zmieniła nazwę na Hypermedia Isobar.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Aegis Media Polska: Sławomir Stępniewski za Petera Forda

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl