SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agencja Allegro dla bezpieczeństwa

Agencja Allegro wygrała przetarg na obsługę public relations VIII edycji międzynarodowego programu edukacyjnego Bezpieczeństwo dla Wszystkich, którego pomysłodawcą i organizatorem jest firma Renault.

Agencja Allegro będzie odpowiedzialna za przygotowanie i realizację strategii działań public ralations obejmujących: relacje z mediami, współpracę z instytucjami oraz wsparcie komunikacyjne i koordynację wydarzeń specjalnych towarzyszących programowi.

"Bezpieczeństwo dla wszystkich" to międzynarodowy program edukacyjny dla szkół podstawowych przeznaczony do prowadzenia zajęć z bezpieczeństwa ruchu drogowego, opracowany przez koncern Renault. Swoim zasięgiem obejmuje 21 krajów, a udział w nim wzięło do tej pory 9 milionów dzieci.

W Polsce VIII edycja programu angażuje już prawie 600 000 dzieci. Celem wszystkich prowadzonych w trakcie realizacji programu działań jest zaangażowanie dzieci w konkretne aktywności związane z poprawnym zachowaniem na drodze, umiejętną analizę zagrożeń oraz do przedstawiania własnych pomysłów jak polepszyć sytuację na polskich drogach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agencja Allegro dla bezpieczeństwa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl