SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agencja ARW Image PR pracuje dla Plastivanu

Z początkiem stycznia 2006 ARW Image PR podpisała kolejną umowę z firmą Plastivan Polska.

Po pierwszej półrocznej umowie obie firmy postanowiły przedłużyć współpracę. Agencja Image jest odpowiedzialna za wizerunek polskiego oddziału belgijskiej firmy Plastivan.

Zakres umowy obejmuje relacje z mediami, konsultacje w zakresie strategii reklamowej oraz reprezentowanie firmy Plastivan w mediach. Firma Plastivan jest polskim oddziałem belgijskiego producenta wyrobów z PCV (m. in. podbitka dachowa, panele boazeryjne, parapety), siedziba firmy mieści się w Biskupicach pod Poznaniem. Działania ARW Image PR skupiają się na informowaniu branżowych mediów ogólnopolskich oraz lokalnych dodatków branżowych o nowych produktach, zastosowanych technologiach oraz planowanych i wdrożonych inwestycjach firmy Plastivan.

- Od początku istnienia Agencji Image, czyli od 2001 roku, pracujemy z firmami z branży budowlanej, związanymi z rynkiem nieruchomości – mówi Radosław Stankiewicz, właściciel ARW Image PR – Obecnie współpracujemy zarówno z producentami chemii budowlanej, jak też z deweloperami działającymi aktywnie na rynku wielkopolskim, a także z firmami związanymi z finansowaniem rynku nieruchomości. Można zatem pokusić się o stwierdzenie, że dzięki tak wszechstronnej znajomości tej branży stajemy się powoli specjalistą od rynku budowlanego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agencja ARW Image PR pracuje dla Plastivanu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl