SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agencje dsk i Partner of Promotion zajmą się strategią i kreacją kampanii „Bezpieczny przejazd”

Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe wybrała w przetargu agencje dsk i Partner of Promotion, by opracowały strategię i kreację kampanii „Bezpieczny przejazd”. Wartość kontraktu opiewa na kwotę 2,5 mln zł netto.

Article

Przetarg na realizację kampanii „Bezpieczny przejazd” rozpoczął się kilka miesięcy temu. W styczniu br. spółka częściowo go rozstrzygnęła. Wybrała w nim do współpracy trzy agencje: ClickAd – do obsługi mediowej kampanii, Hera Drukarnia – do produkcji materiałów drukowanych i Partner of Promotion – do obsługi PR i event marketingu.

Wówczas unieważniono część dotyczącą strategii i kreacji kampanii nie podając powodów takiej decyzji (ofertę złożyło wtedy konsorcjum agencji Havas Media i Agencja Warszawa z ceną 4,3 mln zł). Zaraz potem postępowanie wznowiono. Do 21 stycznia br. wpłynęły 4 oferty: wspólna od Partner of Promotion i agencji reklamowej DSK (z ceną 3,9 mln zł), Change Serviceplan (z ceną 3,1 mln zł), Fabryka Komunikacji Społecznej (z ceną 2,4 mln zł) oraz bringMore Advertising (z ceną 4,5 mln zł).

13 maja br. PKP PLK zawarła umowę z agencjami dsk i Partner of Promotion. Wartość kontraktu wynosi 2,5 mln zł netto (bez VAT).

Celem kampanii „Bezpieczny przejazd” jest podnoszenie świadomości o zagrożeniach wynikających z niezachowania szczególnej ostrożności na przejazdach i terenach kolejowych.

Agencja Partner of Promotion podpisała – w związku z realizowaną dla PKP PLK kampanią – list intencyjny ze spółką The Dust, w ramach której The Dust wyprodukuje dla PKP PLK trzy aplikacje edukacyjne na urządzenia mobilne, w tym jedną w technologii VR. Maksymalne wynagrodzenie The Dust ustalono na kwotę 371 tys. zł netto (bez VAT).

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agencje dsk i Partner of Promotion zajmą się strategią i kreacją kampanii „Bezpieczny przejazd”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
M
Od kiedy PoP zaczął ratować Fundację, bierze wszystko.
2 1
odpowiedź
User
Darek
tradycyjnie pod stołem ogarnięte
2 1
odpowiedź
User
demo
tradycyjnie pod stołem ogarnięte
inaczej sie nie da sorry not sorry
0 0
odpowiedź