SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agencje Goodfellas Group i KDK Events łączą się

Agencja reklamowa Goodfellas Group łączy się ze specjalizującą się w organizacji eventów firmą KDK Events. Oferty obu spółek wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu ma być możliwa kompleksowa organizacja wydarzeń w Polsce i za granicą wzbogacona o zintegrowane działania marketingowe.

Article

W ramach współpracy Goodfellas Group będzie skupiała się na działaniach dla klientów komercyjnych z naciskiem na branding oraz internet. Natomiast KDK Events uzyska wsparcie zarówno przy realizacji wydarzeń komercyjnych, jak i projektów dla sektora publicznego.

W ramach współpracy do zarządu Goodfellas Group dołączyły dwie osoby: Katarzyna Ozimińska, prezes KDK Events oraz Agnieszka Maciątek, project manager. Natomiast do zarządu KDK Events dołączył Michał Michałowski, założyciel Goodfellas Group.

- Cieszymy się na dalszą, a w tym wypadku jeszcze bliższą współpracę z Goodfellas Group, która umożliwia nam specjalizację i podnoszenie kompetencji w działaniach komercyjnych. Dzięki bogatej wiedzy z zakresu eventów organizowanych dla sektora publicznego możemy wykorzystać ją również w działaniach dla klientów komercyjnych - przekonuje Katarzyna Ozimińska, prezes KDK Events.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agencje Goodfellas Group i KDK Events łączą się

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl