SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agnieszka Bacińska odpowiada za zrównoważony rozwój w Grupie Walk

Agnieszka Bacińska, prezeska Walk PR, objęła nowo utworzoną funkcję liderki zrównoważonego rozwoju w Grupie Walk. 

Agnieszka Bacińska Agnieszka Bacińska

Agnieszka Bacińska jako chief sustainability officer będzie odpowiedzialna za transformację w obszarze ESG oraz nadzór nad zintegrowaną ofertą usług związanych ze zrównoważonym rozwojem. Dodatkowe obowiązki będzie łączyć z dotychczasową funkcją prezeski Walk PR.

- W Walk rozumiemy, że strategiczna transformacja ESG to zmiany na wszystkich szczeblach organizacji. Nasze kompetencje, połączone w interdyscyplinarny zespół ESG, pozwalają nam być dla klientów doradcą i partnerem w kształtowaniu holistycznego podejścia do zrównoważonego rozwoju. Naszą ambicją jest także tworzenie nowoczesnej i wyróżniającej komunikacji kwestii ESG, angażującej interesariuszy i pracowników – mówi Agnieszka Bacińska. 

Grupa Walk tworzy interdyscyplinarny zespół ekspertów do wsparcia firm w strategicznej transformacji oraz analizie istotności.

- Strategiczna transformacja ESG to konieczność i wyzwanie dla większości firm w Polsce. To znacznie więcej niż implementacja przepisów oraz zarządzanie danymi i ich raportowanie. Włączanie zrównoważonego rozwoju w codzienną działalność wymaga uwzględnienia aspektów ESG w strategii przedsiębiorstwa, a także szeregu analiz i zmiany modeli biznesowych - mówi Paweł Miklaszewski, CEO Walk.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Bacińska odpowiada za zrównoważony rozwój w Grupie Walk

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wojciech
Rany boskie, przecież to wszystko nic nie znaczy. To bełkot i nowomowa! Ta agencja w ten sposób chce reklamować klientom swoje usługi? Gratulacje.
0 0
odpowiedź