SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Baran w biurze prasowym Provident Polska

Agnieszka Baran objęła stanowisko ekspertki ds. PR w biurze prasowym Provident Polska. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. podczas pracy w branży bankowej, newsowej, a także szkolnictwie wyższym.

Agnieszka BaranAgnieszka Baran

Agnieszka Baran będzie raportować bezpośrednio do Karoliny Łuczak, dyrektorki biura prasowego i komunikacji wewnętrznej Provident Polska. Baran zastąpiła Paulinę Szybowską, która firmę opuściła z końcem sierpnia 2023.

Przed dołączeniem do Provident Polska, Agnieszka Baran przez dwa lata zdobywała doświadczenie w Banku Ochrony Środowiska, gdzie zajmowała stanowisko głównego specjalisty ds. komunikacji. Przez trzy lata pełniła również funkcję redaktor w Biurze Komisji Sejmowych, a następnie Specjalisty komunikacji wewnętrznej w Centrum Prasowym i Komunikacji Wewnętrznej Uniwersytetu SWPS. Na początkowym etapie swojej kariery, przez niemal dziewięć lat była związana z branżą usługową, pełniąc funkcję specjalisty ds. marketingu i promocji w Grupie PSB.

Agnieszka Baran jest absolwentką Politechniki Częstochowskiej oraz Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła także studia podyplomowe z Komunikacji korporacyjnej na Uniwersytecie Warszawskim. 

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Baran w biurze prasowym Provident Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl