SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Czajka zamiast Przemysława Vonau general managerem otoMoto.pl

Agnieszka Czajka objęła funkcję generalnej menedżerki w należącym do Grupy OLX serwisie otoMoto.pl, zastąpiła na stanowisku odchodzącego Przemysława Vonau. Wcześniej była dyrektorką ds. operacyjnych w otoMoto.pl.

Agnieszka CzajkaAgnieszka Czajka

OtoMoto.pl to serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi należący do Grupy OLX. Jest jedną z najpopularniejszych platform tego typu w polskim internecie, we wrześniu ub.r. stronę odwiedziło 6,88 mln internautów, co dawało jej pozycję lidera w segmencie. W ekosystemie marki znajduje się także startup 3-2-1 Sprzedane!, a także przejęty w 2020 r. e-salon Carsmile.

Czytaj także: Szymon Baraniecki i Piotr Kowalczyk zajmą się w Grupie OLX obsługą reklamodawców z branży motoryzacyjnej

Nowa szefowa otoMoto.pl

Teraz poinformowano, że nową menedżer generalną otoMoto.pl została mianowana Agnieszka Czajka. Zastąpiła na stanowisku Przemysława Vonau, który odszedł z firmy.

Agnieszka Czajka od początku kariery funkcjonuje w branży automotive, w szczególności w sferze sprzedaży i zarządzania. W latach 2012-2018 była związana z Volkswagen Group Polska, w której m.in. prowadziła zespoły sprzedażowe odpowiedzialne za markę Porsche.

3 lata temu Czajka dołączyła do otoMoto.pl i objęła stanowisko dyrektor ds. operacyjnych, a od niespełna roku była też dyrektorem sprzedaży w 3-2-1 Sprzedane!.

Czytaj także: "Wszystko na temat" w nowej reklamie Otomoto

- Na przestrzeni kilku ostatnich lat otoMoto istotnie się zmieniało – przyznaje Agnieszka Czajka w komunikacie. - To już nie tylko wiodący w Polsce motoryzacyjny serwis ogłoszeniowy, ale też marka która stale poszerza swoje usługi. Jest naturalnym wsparciem dla użytkownika przy sprzedaży i poszukiwaniu samochodu. Standardowo wykorzystuje rozwiązania online’owe, bo internet to jej środowisko. Bacznie przygląda się rozwojowi branży, promuje wszelkie formy własności i posiadania pojazdów. Ponadto coraz odważniej zagląda do współczesnych form posiadania samochodów, offline’u i bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą. To dla mnie prawdziwy przywilej i duma, móc stanąć za sterami tego biznesu. Zwłaszcza, że wierzymy w dalszy rozwój i dostarczanie prostych i szybkich rozwiązań naszym użytkownikom.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Czajka zamiast Przemysława Vonau general managerem otoMoto.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl