SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Agnieszka Galińska i Beata Bartczak dyrektorami w biurze reklamy Bauera. Odchodzi Marta Gądek

Dyrektorem reklamy magazynów luksusowych i młodzieżowych w Wydawnictwie Bauer została Agnieszka Galińska. Beata Bartczak objęła stanowisko dyrektora reklamy magazynów poradnikowych oraz dwutygodników w Wydawnictwie Bauer. Z firmą żegna się Marta Gądek.

fot. bauer Article

Galińska do tej pory w biurze reklamy Bauera zajmowała stanowisko kierownika segmentu pism luksusowych. Po awansie objęła stanowisko dyrektora reklamy magazynów luksusowych i młodzieżowych (takich jak m.in. „Pani”, „Show” czy „Twój Styl”) za Martę Gądek, która odchodzi z wydawnictwa.

Agnieszka Galińska jest związana z Wydawnictwem Bauer od 13 lat. Poprzednio pracowała m.in. w wydawnictwie Hachette-Filipachi (wydawca m.in. „Elle” czy „Samo Zdrowie”).

Z kolei Beata Bartczak została dyrektorem reklamy magazynów poradnikowych (takich jak m.in. „Świat kobiety”, „Olivia”, „Kobieta i Życie”) oraz dwutygodników (m.in. „Tina” oraz „Naj”). Wcześniej oba segmenty były połączone i tworzyły jeden dział.
 
Bartczak przez ostatnie 5 miesięcy pracowała w wydawnictwie AWR „Wprost”, gdzie odpowiadała za przychody reklamowe w obszarze online. Poprzednio przez 5 lat była związana z Burda International Polska. Jako dyrektor sprzedaży odpowiadała za segment poradnikowy oraz kulinarny. Wcześniej przez 13 lat pracowała w wydawnictwie G+J.


 
Dyrektorem biura reklamy Wydawnictwa Bauer jest Izabela Sarnecka, która nadzoruje prace wszystkich działów reklamowych.  

Na czele Wydawnictwo Bauer

W 2017 roku zdecydowanym liderem pod względem liczby sprzedanych egzemplarzy gazet i magazynów było Wydawnictwo Bauer, które sprzedało 228 346 192 egzemplarzy swoich magazynów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Galińska i Beata Bartczak dyrektorami w biurze reklamy Bauera. Odchodzi Marta Gądek

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Geko
AWR Wprost to nędzny pracodawca kto był to wie 😀 teraz to chyba Pmpg
2 0
odpowiedź
User
john
Barwo Beatko,
M. Dominik, która Ciebie wygryzła z Burdy nie dorasta Tobie do pięt.!!!!!! Burda z takim "managerem" daleko nie zajdzie:)
7 6
odpowiedź
User
zenek
Dominik to równiacha: powie bonżur pochwalony i do pszodu.....
3 4
odpowiedź
User
PRRR
Aga MEGA GRATULACJE :)))))))
4 0
odpowiedź
User
Hela
Raczej sama się wygryzła
6 5
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing