SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Galińska i Beata Bartczak dyrektorami w biurze reklamy Bauera. Odchodzi Marta Gądek

Dyrektorem reklamy magazynów luksusowych i młodzieżowych w Wydawnictwie Bauer została Agnieszka Galińska. Beata Bartczak objęła stanowisko dyrektora reklamy magazynów poradnikowych oraz dwutygodników w Wydawnictwie Bauer. Z firmą żegna się Marta Gądek.

fot. materiały prasowefot. materiały prasowe

Galińska do tej pory w biurze reklamy Bauera zajmowała stanowisko kierownika segmentu pism luksusowych. Po awansie objęła stanowisko dyrektora reklamy magazynów luksusowych i młodzieżowych (takich jak m.in. „Pani”, „Show” czy „Twój Styl”) za Martę Gądek, która odchodzi z wydawnictwa.

Agnieszka Galińska jest związana z Wydawnictwem Bauer od 13 lat. Poprzednio pracowała m.in. w wydawnictwie Hachette-Filipachi (wydawca m.in. „Elle” czy „Samo Zdrowie”).

Z kolei Beata Bartczak została dyrektorem reklamy magazynów poradnikowych (takich jak m.in. „Świat kobiety”, „Olivia”, „Kobieta i Życie”) oraz dwutygodników (m.in. „Tina” oraz „Naj”). Wcześniej oba segmenty były połączone i tworzyły jeden dział.
 
Bartczak przez ostatnie 5 miesięcy pracowała w wydawnictwie AWR „Wprost”, gdzie odpowiadała za przychody reklamowe w obszarze online. Poprzednio przez 5 lat była związana z Burda International Polska. Jako dyrektor sprzedaży odpowiadała za segment poradnikowy oraz kulinarny. Wcześniej przez 13 lat pracowała w wydawnictwie G+J.


 
Dyrektorem biura reklamy Wydawnictwa Bauer jest Izabela Sarnecka, która nadzoruje prace wszystkich działów reklamowych.  

Na czele Wydawnictwo Bauer

W 2017 roku zdecydowanym liderem pod względem liczby sprzedanych egzemplarzy gazet i magazynów było Wydawnictwo Bauer, które sprzedało 228 346 192 egzemplarzy swoich magazynów.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Galińska i Beata Bartczak dyrektorami w biurze reklamy Bauera. Odchodzi Marta Gądek

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Geko
AWR Wprost to nędzny pracodawca kto był to wie 😀 teraz to chyba Pmpg
odpowiedź
User
karolka
Gądek odchodzi ? a dałaby się pokroić za swoich przełożonych i ich ide fixe ?
odpowiedź
User
john
Barwo Beatko,
M. Dominik, która Ciebie wygryzła z Burdy nie dorasta Tobie do pięt.!!!!!! Burda z takim "managerem" daleko nie zajdzie:)
odpowiedź