SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Godlewska nowym prezesem Screen Network, Aneta Parafiniuk członkiem zarządu ds. finansowych

Agnieszka Godlewska objęła stanowisko prezesa spółki Screen Network, zastępując Rafała Barana, a Aneta Parafiniuk została powołana na członka zarządu ds. finansowych - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Spółka należy do Grupy 4fun Media.

Aneta Parafiniuk, Rafał Baran, Agnieszka GodlewskaArticle

Od marca br. spółką Screen Network kierował Rafał Baran, który na stanowisku prezesa zastąpił Janusza Malinowskiego. - Zmiany w zarządzie Screen Network to finalny etap wewnętrznej reorganizacji i dostosowania struktury grupy do jej dynamicznego rozwoju, to także wzmocnienie i koncentracja kompetencji oraz odpowiedzialności zarządczej w ramach naszej grupy kapitałowej, do której należy Screen Network - mówi Rafał Baran, prezes Grupy 4fun Media.

Agnieszka Godlewska przez ponad 2 lata pełniła funkcję dyrektora zarządzającego Screen Network. Wcześniej przez 15 lat pracowała w Grupie Ströer, m.in. na stanowisku dyrektora sprzedaży, gdzie na przestrzeni lat, brała udział w rozwoju potencjału sprzedażowego spółki, administrowała sprzedażą, pracowała przy przejęciach innych firm outdoorowych oraz zajmowała się optymalizacją procesów biznesowych. Z rynkiem reklamy zewnętrznej związana jest od 1995 roku.

Aneta Parafiniuk od 2011 roku pozostaje członkiem zarządu i dyrektorem ds. finansowych Grupy 4fun Media.

Screen Network posiada ponad 20 tys. ekranów digital w ok. 2 tys. lokalizacjach w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce. 4fun Media przejęła pakiet kontrolny Screen Network w 2015 roku.

Do Grupy 4fun Media należą także telewizyjne kanały muzyczne 4fun.tv, 4fun Dance i 4fun Gold Hits oraz agencja reklamowa Bridge2fun.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Godlewska nowym prezesem Screen Network, Aneta Parafiniuk członkiem zarządu ds. finansowych

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maciej konserwatywny
Mam dość obleśnego lewackiego podszywacza! Ten lewacki podszywacz cały czas podryguje! Ja już nie wytrzymuję tego psychicznie! Codziennie modlę się o nieszczęście dla niego, ale moje modlitwy nic nie dają. Już nie mogę tego znieść! I dlatego...
Zapamiętajcie ten dzień! Zaznaczcie go w swoich kalendarzach! 3 września 2017.
Dziś odchodzę stąd i nie wrócę więcej! Sami sobie jesteście winni, bo w ogóle nie pomagaliście mi pokonać lewackiego podszywacza! Nawet Krycha z Wałbrzycha nie chciała mi pomóc, a uważałem ją za fajną przyjaciółkę. Już jej nie chcę nawet znać...
Zapamiętajcie ten dzień i plujcie sobie w brodę. Mogłem wam nadal propagować wszystkie cztery wartości konserwatywne, ale nie będę już propagował. Za karę ODCHODZĘ STĄD!
Nie lajkujcie mojego wpisu i się nie podlizujcie, bo to nic nie da. Nie zatrzymacie mnie tutaj.
Odchodzę.
Słyszycie to?!
O D C H O D Z Ę !!!!!!
odpowiedź
User
Gratki
Powodzenia Agnieszka!
odpowiedź