SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Jabłońska odchodzi z zarządu wydawcy „Wprost” i „Do Rzeczy”

Z końcem lipca z zarządem PMPG Polskie Media, wydawcy m.in. tygodników „Wprost” i „Do Rzeczy”, po nieco ponad dwóch latach pracy rozstaje się Agnieszka Jabłońska.

Agnieszka JabłońskaArticle

W komunikacie giełdowym PMPG Polskie Media zaznaczono, że rezygnacja Agnieszki Jabłońskiej „jest podyktowana względami osobistymi”.

W zarządzie spółki pozostają Katarzyna Gintrowska jako prezes (od kwietnia 2021 roku) oraz Jolanta Kloc jako wiceprezes (od stycznia 2021 roku).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Agnieszka Jabłońska była wiceprezesem firmy od lipca 2021 roku. Odpowiadała za zarządzanie zasobami ludzkimi, kształtowanie kultury organizacyjnej oraz komunikację wewnętrzną i związaną z relacjami inwestorskimi.

Do PMPG Polskie Media przeszła z IIC Partners, gdzie przez dwa lata pracowała jako dyrektor na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki odpowiadała za rozwój biznesu oraz realizację projektów rekrutacyjnych i doradczych w obszarze zasobów ludzkich. Wcześniej przez ponad 15 lat pracowała w firmie Bigram (kolejno jako senior konsultant, dyrektor działu executive search i członek zarządu) oraz przez 8 lat w NAJ International.

W pierwszym kwartale br. grupa kapitałowa PMPG Polskie Media przy spadku przychodów o 2,9 proc. do 10,72 mln zł zanotowała stratę EBITDA i operacyjną, a jej zysk netto wzrósł nieznacznie do 679 tys. zł.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Jabłońska odchodzi z zarządu wydawcy „Wprost” i „Do Rzeczy”

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
agata1
Pewnie poleci odpoczywać za granice.
odpowiedź
User
Pawel
Ona nie musi się przepracowywac. Mąż utrzyma.
odpowiedź
User
Waldi
Forma najlepsza na siłowni.
odpowiedź