SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Oleksyn-Wajda jako affilate partner w SEC Newgate CEE

SEC Newgate CEE rozbudowuje ofertę w zakresie sustainability, w tym szczególnie doradztwa strategicznego, raportowania ESG oraz budowania komunikacji w zakresie odpowiedzialnego biznesu. Te usługi swoim doradztwem wesprze nowa affiliate partner - Agnieszka Oleksyn-Wajda.

Agnieszka Oleksyn-WajdaAgnieszka Oleksyn-Wajda

Do zadań Agnieszki Oleksyn-Wajdy będzie należało doradztwo biznesowe i prawne w zakresie ESG, wsparcie agencji w tworzeniu raportów ESG oraz strategii zrównoważonego rozwoju.

Grupa SEC Newgate stawia na eskpertyzę z zakresu ESG, między innymi realizując na kilkunastu rynkach, w tym w Polsce, przekrojowe badanie SEC Newgate ESG Monitor.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

- W naszej agencji chcemy umożliwić klientom dostęp do doświadczonych konsultantów ESG, łącząc doradztwo biznesowe z komunikacyjnym oraz oferując usługu full service w zakresie raportowania ESG”, mówi Zofia Bugajna-Kasdepke, wiceprezeska i założycielka agencji SEC Newgate CEE.

Agnieszka Oleksyn-Wajda to radca prawy z kilkunastoletnim doświadczeniem w doradztwie, między innymi w ramach KPMG. Od 2021 pełni funkcję EU Climate Pact Ambasador w Polsce – powołana przez Komisję Europejską.

Równolegle z pracą dla SEC Newgate CEE Agnieszka Oleksyn Wajda prowadzi działalność badawczo-naukową, jest m.in. dyrektorką Instytutu Zrównoważonego Rozwoju na Uczelni Łazarskiego, twórczynią i kierowniczką studiów podyplomowych Prawo Ochrony Środowiska z uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju oraz współkieruje studiami podyplomowymi prawo w biznesie nowych technologii na Uczelni Łazarskiego.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Oleksyn-Wajda jako affilate partner w SEC Newgate CEE

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl