SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agora konsoliduje rynek radiowy

Zarząd Agora SA zarejestrował połączenie 12 spółek radiowych.

Po konsolidacji spółki wykonują koncesję na nadawanie programów radiowych z Grupą Radiową Agory, spółką zależną Agory SA.

Spółki, które uległy połączeniu z Grupą Radiowa Agory (GRA) to: City Radio Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, Elita Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, Karolina Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, KKK FM S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Radio Klakson Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Radio na Fali Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, O'le Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, Radio Pomoże Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, Radio Wanda Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ROM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Twoje Radio Sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu, WIBOR Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu.

Połączenie zostało przeprowadzone poprzez przejęcie spółek tj. poprzez przeniesienie całego majątku wyżej wymienionych spółek przejmowanych na spółkę przejmującą - GRA. Przed połączeniem 100% kapitału zakładowego powyższych spółek przejmowanych należało do GRA, dlatego też połączenie odbyło się bez podwyższenia kapitału zakładowego GRA.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agora konsoliduje rynek radiowy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl