SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agora podpisała porozumienie

Problem z AMS rozwiązany

Agora podpisała z BB Investment Sp. z o.o., Pawłem Rozwadowskim i sześcioma innymi osobami fizycznymi, aneks do umowy sprzedaży akcji Art Marketing Syndicate SA (AMS) z dnia 17 czerwca 2002. Tym samym transakcja została sfinalizowana.

"Jest to trudna transakcja, ponieważ sytuacja finansowa spółki w ciągu ostatnich kilku miesięcy uległa pogorszeniu. Sprzedający nie byli w stanie złożyć oświadczeń i zapewnień o treści uzgodnionej w umowie z 17 czerwca. Nastąpiła konieczność renegocjacji warunków umowy, co nie było łatwe w sytuacji gdy koszty musiał ponieść inwestor strategiczny AMS - BB Investment. Jeżeli aneks nie ulegnie rozwiązaniu i dojdzie do wezwania, rozpoczniemy proces restrukturyzacji AMS. Agora udzieli spółce wsparcia finansowego i rozpocznie spłatę jej zaległych zobowiązań," - powiedział Zbigniew Bąk, członek zarządu Agory.
2002-09-18
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji:

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl