SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agora z One-2-One

Po Esce One-2-One "zdobyła" kolejne stacje Agory

Radio Pogoda oraz Radio Klasyka powierzyły obsługę projektów SMSowych firmie One-2-One. Umowa z warszawskimi rozgłośniami jest już czwartą z kolei, jaką One-2-One zawarło z radiami Agory w Polsce. Wcześniej na to samo rozwiązanie zdecydowały się rozgłośnie Agory z Poznania, Katowic i Nowego Sącza.

Pakiety narzędzi dla prezenterów tych stacji radiowych - oparte na systemie Radio.SuperSMS - zostały już przygotowane i oddane do ich dyspozycji. Dzięki temu już w najbliższych dniach na antenach obu stacji pojawią się nowe propozycje programowe - informuje nadawca.

Wcześniej - w grupie radiowej Agora - doświadczenia z korzystania platformy radiowej One-2-One zyskały stacje radiowe w trzech innych miastach. Od stycznia 2003 w Poznaniu One-2-One obsługuje radia Kiss, 88,4 FM, Blue FM i Radio Rock. W lutym dołączyły stacje śląskie: Karolina, Rock i Blue FM, a w marcu Radio Echo z Nowego Sącza.

"Wierzę, że regularne, kolejne umowy zawierane ze stacjami radiowym należącymi do grupy radiowej Agory są wynikiem pozytywnych doświadczeń ze współpracy z One-2-One. Myślę, że ta współpraca będzie owocna dla obu stron." - powiedział Tomasz Długiewicz, prezes zarządu One-2-One.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agora z One-2-One

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl