SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Akcja charytatywna DD Media

Redakcja gazety"Dzień Dobry" zainicjowała akcję na rzecz Domu Małego Dziecka przy ul. Drużynowej w Łodzi

Redakcja łódzkiego wydania gazety Dzień Dobry jest pomysłodawcą remontu przeprowadzanego w Domu Małego Dziecka w Łodzi. Prace budowlano - modernizacyjne rozpoczęły się 19 stycznia a zakończone zostaną oficjalnie 5 marca.

- Pragniemy angażować się w życie lokalnych społeczności w miastach, w których ukazuje się "Dzień Dobry". Staramy się aktywnie uczestniczyć w rozwiązywaniu problemów, o których piszą nasi dziennikarze. Remont Domu Małego Dziecka jest tego przykładem - mówi Ewelina Bagińska, Marketing Manager DD Media.

W ramach prac remontowo - modernizacyjnych wymieniono terakotę, glazurę, zlewozmywaki i meble w trzech pomieszczeniach kuchennych. Założona też została nowa instalacja elektryczna oraz nowoczesny system wentylacji pomieszczeń. Koszty remontu w wysokości 50 tysięcy złotych pokryła firma NOMI oraz jej dostawcy.

Przekazanie odnowionych pomieszczeń mieszkańcom i pracownikom Domu odbędzie się 5 marca. W uroczystości wezmą udział sponsorzy i partnerzy projektu oraz przedstawiciele mediów. Uroczystemu przecięciu wstęgi towarzyszyć będzie zabawa dla mieszkających w Domu dzieci.

Remont kuchni to dopiero pierwszy etap akcji. W sklepie NOMI umieszczona została skrzynka, do której wszyscy chętni mogą wrzucać datki na dalsze prace. Łódzkie wydanie "Dzień Dobry" będzie na bieżąco informowało o postępach remontu. Patronem medialnym projektu jest także TVP Łódz 3.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Akcja charytatywna DD Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl