SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kolejna znana sieć handlowa podnosi pensje. Na start prawie 3,9 tys. zł

Od lipca sieć sklepów Aldi podnosi wynagrodzenia na wszystkich stanowiskach w sklepach. Po zmianie początkujący sprzedawca zarobi od 3860 zł do 4410 zł brutto.

Article

Po podwyżkach wynagrodzeń, sprzedawcy z trzyletnim doświadczeniem w Aldi mogą liczyć już na pensję 4260 – 4810 zł brutto. Wynagrodzenia kierowników sklepów kształtują się od 6110 do 7910 zł brutto, w zależności od doświadczenia.

- Pracownicy  stanowią trzon funkcjonowania Aldi, dlatego nieustannie budujemy angażujące środowisko pracy, w którym każdy może rozwijać swoją karierę zawodową w perspektywie długofalowej. Jako odpowiedzialny pracodawca oferujemy stabilne zatrudnienie, rynkowe wynagrodzenie i pakiet świadczeń dodatkowych. Wiemy, że silne i stabilne zespoły stanowią podstawę sukcesu każdej firmy, szczególnie w naszej branży – mówi Anna Goleniowska, dyrektorka obszaru zasobów ludzkich Aldi Polska.

Aldi zatrudnia obecnie ponad 4500 osób w Polsce. Obecnie w całej sieci Aldi w Polsce istnieje ponad 450 stanowisk kierowniczych, z czego 63% zajmują kobiety. Sieć ma w Polsce 262 sklepy.

Aldi Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw Aldi Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów.

Detaliści podnoszą pensje

Aldi to kolejna sieć handlowa, która od lipca podnosi pracownikom wynagrodzenia. jeronimo Martins Polska ogłosiło niedawno, że podwyżki otrzyma łącznie trzy czwarte pracowników sklepów Biedronka.

Po podwyżce sprzedawca-kasjer, rozpoczynający pracę w Biedronce, zarobi od lipca 2023 r. nie mniej niż 4050 zł do 4400 zł brutto, a jeśli ma staż powyżej 3 lat od 4200 zł do 4650 zł brutto. Z kolei magazynier z najmniejszym stażem będzie zarabiał 4400 - 4700 zł brutto, a inspektor ds. administracyjno-magazynowych na 5050 - 5350 zł brutto. Po trzech latach stawki te zwiększają się odpowiednio do poziomu 4850-5150 zł brutto i 5350-5650 zł brutto Więcej będzie zarabiać ponad 60 tys. pracowników, ponad trzy czwarte osób zatrudnionych w Biedronce.

Dołącz do dyskusji: Kolejna znana sieć handlowa podnosi pensje. Na start prawie 3,9 tys. zł

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ponury Grabaz
Klient zaplaci,w cenach podstawowych produktow.
odpowiedź