SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Alior Bank uruchamia platformę Bancovo., będzie pośredniczyła w sprzedaży kredytów online

Alior Bank uruchamia Bancovo. - cyfrową platformę pośrednictwa finansowego, przez którą klienci uzyskają dostęp online do ofert wielu banków i firm pożyczkowych. Na rozwój projektu firma przeznaczy  30 mln zł, a w 2020 roku planuje sprzedać 2-3 mld zł kredytów.

Article

Platforma Bancovo. skierowana jest do klientów zainteresowanych m.in. uzyskaniem szybkiej pożyczki online. Dzięki narzędziu, w krótkim czasie będzie można zapoznać się z ofertą kilku podmiotów i wybrać optymalną dla własnych potrzeb.

Wdrożenie Bancovo. rozpocznie się 20 grudnia, od fazy Friends and Family skierowanej do wybranych klientów. Implementacja rynkowa platformy zaplanowana jest na przełom stycznia i lutego 2018 roku.

- Jesteśmy przekonani, że Bancovo. stanie się najważniejszą firmą e-commerce w branży finansowej w Polsce. Unikalność rozwiązania polega na tym, że jest to platforma w pełni transakcyjna i umożliwia nie tylko porównywanie ofert, ale też – w efekcie integracji z systemami transakcyjnymi partnerów spółki - otrzymanie pożyczki zaledwie w kilka minut. Startujemy z pożyczkami gotówkowymi, ale w przyszłości mamy zamiar sprzedawać poprzez Bancovo. także kredyty hipoteczne oraz ubezpieczenia - mówi Michał Chyczewski, wiceprezes zarządu Alior Banku, pełniący funkcję prezesa.

W pierwszym kwartale na platformie dostępne będą oferty sześciu instytucji finansowych: InBank, Alior Bank, Wonga.com, Happi Pożyczki, TakTo Finanse i SuperGrosz. Kolejne integracje z bankami i firmami pożyczkowymi są już w toku. Plan integracji zakłada podłączenie minimum trzech nowych podmiotów kwartalnie.

Wdrożeniem platformy zajmie się zespół specjalistów z firmy New Commerce Services pod kierownictwem Moniki Charamsy.

- Widzimy duże zainteresowanie banków i firm pożyczkowych obecnością na Bancovo., ponieważ to umożliwi im dotarcie z ofertą do nowego profilu klienta, który niezależnie od relacji ze swoim bankiem szuka najlepszych ofert w internecie - mówi Monika Charamsa, prezes zarządu New Commerce Services.

Wprowadzeniu Bancovo towarzyszyć będzie kampania w mediach.

Dołącz do dyskusji: Alior Bank uruchamia platformę Bancovo., będzie pośredniczyła w sprzedaży kredytów online

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl