SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

ALTKOM Akademia SA powołała Radę Programową

W maju br. rozpoczęła działalność Rada Programowa ALTKOM Akademii

Na czele Rady stanął prof. dr hab. Jan Madey - z Instytutu Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego. W jej skład weszli także wybitni specjaliści, znani w świecie informatycznym z bogatego dorobku naukowego: prof. dr hab. Jerzy Kisielnicki z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz prof. dr hab. inż. Jan Zabrodzki z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Powołanie rady jest elementem ciągłego procesu doskonalenia oferty programowej Altkom Akademia, największej polskiej firmy z branży edukacji informatycznej. Rada będzie kształtowała i koordynowała wszelkie aspekty działalności szkoleniowej, programy nauczania oraz cały proces dydaktyczny.

- Stworzenie Rady Programowej - i to w takim składzie - to bardzo ważny krok w stronę nowej jakości usług edukacyjnych. Rada jest najlepszym gwarantem poziomu oferty edukacyjnej Altkomu. Chcemy, co istotne, w sposób programowy i zgodny z naszymi oczekiwaniami kształtować krajowy rynek edukacji informatycznej. To bardzo ważne, szczególnie w czasach, gdy proces przekazywania wiedzy ulega tak znaczącym modyfikacjom wymuszanym przez technologię. To jakość stworzyła markę Altkomu i z nią wiążemy naszą przyszłość - mówi Sławomir Chabros, Wiceprezes Altkomu, pomysłodawca powołania Rady Programowej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ALTKOM Akademia SA powołała Radę Programową

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl