SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Amelia Kordecka awansowała w Iberionie

Amelia Kordecka objęła nowe stanowisko chief business development officer w wydawnictwie Iberion, do którego należą m.in. portale Goniec, Świat Gwiazd, Lelum, Smakosze.

Amelia KordeckaArticle

Amelia Kordecka od stycznia br. pracuje w Iberionie jako social product director. Była odpowiedzialna za rozwój produktu społecznościowego.
W swojej karierze zawodowej Kordecka kierowała mediami społecznościowymi w Mediapop. Z Iberionem była wcześniej związana w latach 2018-2022, zarządzała kontami wydawcy w mediach społecznościowych.

- Cieszę się z możliwości kontynuowania mojej pracy w Iberion, tym razem jako chief business development officer. Ten awans to zarówno potwierdzenie dotychczasowych osiągnięć, jak i nowe wyzwanie. Z niecierpliwością oczekuję dalszego przyczyniania się do innowacji i rozwoju naszej firmy w tej nowej roli - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Amelia Kordecka. 

Spółka Iberion w 2022 r. zwiększyła przychody o 18,9 proc. do 10,64 mln zł, a przy spadku kosztów operacyjnych o 18,5 proc. jej wynik netto poprawił się z 3,94 mln zł straty do 421,6 tys. zł zysku.

Iberion to wydawca serwisów takich jak Goniec, Świat Gwiazd, Lelum, czy Smakosze. W skład zarządu wchodzą prezes Albert Wójcik, wiceprezes Maksymilian Tomanek, wiceprezes Jan Kruś oraz Michał Chabas.