SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Amnet Polska jako regionalne centrum będzie realizować zagraniczne kampanie RTB

Agencja Amnet Polska (należąca do Dentsu Aegis Network Trading Desk) stała się centralnym oddziałem sieci Amnet w Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie kampanii realizowanych w modelu RTB i programmatic buying.

Paweł Laskowski Article

Amnet specjalizuje się w rozwiązaniach technologicznych do zakupu mediów w modelu RTB i programmatic buying na potrzeby internetowych kampanii marketingowych. Polskie biuro sieci działa od 2012 roku, kieruje nim Paweł Laskowski.

Jako centrum regionalne Amnet Polska ma przyczynić się do popularyzacji wiodących technologii RTB na mniejszych rynkach w Europie Środkowo-Wschodniej. Agencja podpisała już pierwsze umowy z firmami z Bułgarii i Węgier na realizację kampanii w tych krajach. Wszystkie działania i szkolenia będą realizowane przez biuro w Warszawie.

- Polski rynek stał się ważnym punktem na mapie Amnetu, doświadczenie i wiedza zdobywane przez lata pozwolą nam rozwijać strukturę w kolejnych krajach. Dodatkowo wybór Warszawy na hub RTB jest o tyle korzystny, że to w Warszawie mają swoje regionalne siedziby nasi partnerzy tacy jak DoubleClick i AdForm - wylicza Paweł Laskowski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Amnet Polska jako regionalne centrum będzie realizować zagraniczne kampanie RTB

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl