SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Amplifi Polska: Anna Kaczmarek awansowała, Łukasz Wylądała przyszedł z MEC

Anna Kaczmarek awansowała w firmie Amplifi Polska (należącej do Grupy Dentsu Aegis Network Polska) na nowo utworzone stanowisko head of media partnerships. Jej poprzednią funkcję head of digital, publishing & radio objął Łukasz Wylądała, który poprzednio pracował w MEC.

Article

Jako head of media partnerships Anna Kaczmarek będzie odpowiedzialna za wspieranie procesu negocjacji z mediami oraz za budowanie relacji z kluczowymi biznesowymi partnerami Grupy Dentsu Aegis Network Polska. W Amplifi Polska pracuje od utworzenia tej firmy w ub.r. Przedtem przez pięć lat była interactive buying directorem w zespole trading grupy Dentsu Aegis Network, odpowiadała za negocjacje i realizację umów dotyczących internetu oraz za administrację i rozliczanie kontraktów związanych ze wszystkimi mediami. Wcześniej przez 12 lat pracowała w agencji Hypermedia, gdzie zajmowała się kolejno planowaniem i zakupem mediów internetowych, tworzeniem programów afiliacyjnych i partnerskich oraz social i mobile marketingiem.

Łukasz Wyglądała przez ostatnie 8 lat był związany z domem mediowym MEC. W ostatnim okresie pełnił funkcję deputy interaction directora, przez pół roku pracował w centrali MEC w Londynie, a przez ostatni rok zajmował się rozwojem oferty firmy w obszarze programmatic w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Realizował projekty m.in. dla firm Nestle, Sony Ericsson, Henkel, Novartis i Mercedes.

Wcześniej pracował w brokerze reklam telewizyjnych At Media oraz „Życiu Warszawy” i „Briefie”. Z branżą marketingową jest związany od 13 lat. Wykładał reklamę i marketing m.in. na Uniwersytecie Łódzkim, Politechnice Warszawskie i w Szkole Strategii Marki przy SAR.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Amplifi Polska: Anna Kaczmarek awansowała, Łukasz Wylądała przyszedł z MEC

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Michał
Gratulacje moi Drodzy!! :))
8 8
odpowiedź
User
Szym
Gratulacje :)
8 8
odpowiedź