SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Andrzej Dunajski tylko trzy miesiące kierował „Panoramą” TVP3 Gdańsk

Andrzej Dunajski zakończył pracę w TVP3 Gdańsk, gdzie od kwietnia kierował redakcją serwisu informacyjnego „Panorama”. - Jest wakat na tym stanowisku - informuje Wirtualnemedia.pl Telewizja Polska.

Andrzej Dunajski Article

Dunajski został redaktorem naczelnym „Panoramy” trzy miesiące temu. Jak wyjaśnia Telewizja Polska, wygasła umowa o pracę, a Andrzej Dunajski nie chciał jej przedłużać.

Wcześniej przez 12 lat Andrzej Dunajski pełnił funkcję rzecznika prasowego Kasy Krajowej SKOK. W latach 1990-2000 pracował m.in. w „Dzienniku Bałtyckim” oraz „Wieczorze Wybrzeża”. Jako dziennikarz śledczy przygotowywał materiał wspólnie z Romualdem Orłem (od grudnia ub.r. prezesem Fratrii). Za jeden z tekstów otrzymali nagrodę Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

- Obecnie na stanowisku szefa Panoramy w TVP Gdańsk jest wakat. Tymczasowe obowiązki związane z tą funkcją, do czasu powołania nowego kierownictwa, pełni pani Małgorzata Mrozowska-Krawczyk - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl centrum informacji TVP.

Małgorzata Mrozowska-Krawczyk kierowała wcześniej redakcją „Panoramy”, obecnie jest wydawcą. Dyrektorem TVP3 Gdańsk jest Joanna Strzemieczna-Rozen.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Andrzej Dunajski tylko trzy miesiące kierował „Panoramą” TVP3 Gdańsk

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
plusk
Nikt za rzecznikiem luksemburskich SKOK-ów nie będzie tęsknił. Żadna strata.
odpowiedź
User
girodiwojtek
Rzecznik SKOK, niech prze-skoczy na inne intratne stanowisko. Żenująca facjata.
58 96
odpowiedź
User
Jeremi
I przez te trzy miesiące, z w miarę porządnego programu informacyjnego zrobił klęcznik z tubą. Ciekawe, czy prezio już wyznaczył nowego, czy będzie konkurs. A może trzeba sięgnąć do do kadr odrzuconych? Kiedyś to Panorama była dobrym, opiniotwórczym programem. Dziś, nie dość, że kierownik był z doskoku, to zespół odmłodzono słabymi kadrami, których nie ma kto wyszkolić. Brakuje mentora, który poprowadziłby przez meandry zawodu reportera. Obecnie Panorama jest słabiutkim programem prowincjonalnym. Szkoda.
25 28
odpowiedź