SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Andrzej Iwan, Monika Rajkowska i Maciej Dutkowski w MRM Worldwide

Andrzej Iwan, Monika Rajkowska i Maciej Dutkowski rozpoczęli pracę w agencji interaktywnej MRM Worldwide. Iwan objął stanowisko account managera, Rajkowska – art directora, a Dutkowski – community managera.

Andrzej Iwan, Monika Rajkowska i Maciej Dutkowski w MRM Worldwide

Andrzej Iwan jako account manager dołączył w MRM Worldwide do zespołu Izabeli Walczyk. Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie projektami dla takich klientów jak MasterCard, Danfoss, Nestlé, Enea czy Exxon Mobil. Wcześniej Iwan pracował na analogicznym stanowisku w agencjach Hypermedia i FireFly Creation, obsługując takich klientów, jak m.in. Reebok, Panasonic, Grupa PKO BP czy Play. Ponadto pełnił funkcję project managera w K2 Internet, pracując przy realizacjach dla Nokii.

Monika Rajkowska objęła w MRM Worldwide stanowisko art directora w dziale kreacji prowadzonym przez Wojciecha Krosnowskiego. Wcześniej pełniła taką samą funkcję w agencji 3e Software House. Była także motion & graphic designerem w Kompan.pl i grafikiem komputerowym w Arian i CTI media.

Natomiast Maciej Dutkowski jako community manager będzie w MRM Worldwide odpowiedzialny za działania w social mediach. Jego zadaniem będzie opracowywanie strategii i realizacja obecności marek klientów w mediach społecznościowych, pozyskiwanie nowego biznesu w tej kategorii oraz ścisła współpraca z działem strategii, kreacji, account managerami i content executives, którzy odpowiadają za bieżącą obsługę działań w social mediach. Dutkowski wcześniej pracował m.in. w Atom Media Interaktywne, zajmując kolejno stanowiska specjalisty ds. webmarketingu i e-public relations, social media managera i dyrektora działu e-public relations.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Andrzej Iwan, Monika Rajkowska i Maciej Dutkowski w MRM Worldwide

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
WO
Wojciech Krosnowski - najslabsze ogniwo.
8 8
odpowiedź