SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Andrzej Jackiewicz prezesem MediaMarktSaturn Polska

Na czele sieci sklepów z elektroniką MediaMarktSaturn Polska stanął Andrzej Jackiewicz, który na stanowisku prezesa zarządu zastąpił Alpaya Günera.

Andrzej JackiewiczAndrzej Jackiewicz

Nowy CEO współpracuje z MediaMarktSaturn Polska już od jesieni ubiegłego roku. Nowy prezes będzie kontynuował strategię rozwoju omnichannel sieci MediaMarkt i umacniał jej pozycję na polskim rynku.

Do polskiego oddziału firmy dołączył już w listopadzie 2021 roku, by uczestniczyć w procesie kompleksowego wdrożenia i zapewnić płynną zmianę na stanowisku. Ten proces właśnie się zakończył i Andrzej Jackiewicz objął z początkiem lutego br. stery zarządu, w skład którego wchodzą również Onur Dogay na stanowisku dyrektora zarządzającego ds. handlowych (COO) oraz Wojciech Wieroński jako dyrektor zarządzający ds. finansów (CFO).

Andrzej Jackiewicz w MediaMarktSaturn Polska od ubiegłego oku

- Cieszę się, że 2022 rok zaczynam we współpracy z MediaMarktSaturn, europejskim liderem na rynku elektroniki użytkowej. Postępująca digitalizacja i rosnące wymagania konsumentów w tym zakresie stanowią ogromny potencjał do rozwoju naszej strategii omnichannel. Chcemy być pierwszym wyborem dla użytkowników nowych technologii, dlatego we wszystkich kanałach sprzedaży będziemy wzmacniać pozytywne doświadczenia klientów, nawet tych najbardziej wymagających. W celu realizacji naszych zamierzeń niezwykle istotne będzie strategiczne partnerstwo z kluczowymi dostawcami – podkreśla Andrzej Jackiewicz, prezes zarządu MediaMarktSaturn Polska.

Andrzej Jackiewicz jest absolwentem wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim oraz Ekonomii i Marketingu na Uniwersytecie Lund w Szwecji. Karierę menedżerską rozpoczynał w Procter & Gamble. Pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego na Polskę a następnie na Europę i Bliski Wschód w Costa Coffee, a także zdobywał wcześniej cenne doświadczenia, pracując w Tchibo w Polsce i na Węgrzech.

Dołącz do dyskusji: Andrzej Jackiewicz prezesem MediaMarktSaturn Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl