SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Andrzej Kraska i Tomasz Biernacki w ICAN Institute

Andrzej Kraska i Tomasz Biernacki rozpoczęli pracę w ICAN Institute, wydawcy polskiej edycji „Harvard Business Review”. Kraska objął funkcję business development directora, a Biernacki - dyrektora zarządzania zespołem.

Andrzej Kraska i Tomasz Biernacki w ICAN Institute

Andrzej Kraska (na zdjęciu z lewej) ma ponad 18 lat doświadczenia w zarządzaniu marketingiem i sprzedażą na szczeblu krajowym i międzynarodowym, przez lata będąc związanym z branżą farmaceutyczną. I tak w IMS Heath Poland zajmował stanowisko sales directora, w Roche Poland jako business unit director odpowiadał za wyniki sprzedażowe produktów specjalistycznych, a w GlaxoSmithKline Pharmaceuticals jako critical care business unit director zarządzał 12 rynkami Europy Środkowo-Wschodniej. Natomiast w latach 90. współtworzył prywatny rynek szczepień ochronnych w Polsce.

Z kolei Tomasz Biernacki zarządzał projektami na rynku telekomunikacyjnym i finansowym, pracując m.in. w PTK Centertel, Nokii, Netii i Sekomie i IBM. Jest ekspertem w projektowaniu, wdrażaniu oraz zarządzaniu rozwiązaniami z zakresu outsourcingu dla bankowości.

W ICAN Institute Andrzej Kraska i Tomasz Biernacki objęli nowo utworzone stanowiska, odpowiednio: business development directora i dyrektora zarządzania zespołem. Kraska zajmie się projektowaniem rozwiązań dla biznesu w obszarze medycznym oraz przygotowaniem oferty narzędzi biznesowych dla menedżerów służby zdrowia. Natomiast Biernackibędzie odpowiadał za budowę wolumenu sprzedaży oraz doradztwo i diagnozę potrzeb klientów, a ponadto jako trener będzie dzielił się swoją wiedzą i praktyką z zakresu negocjacji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Andrzej Kraska i Tomasz Biernacki w ICAN Institute

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Filip
Powodzenia.
8 8
odpowiedź