SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Andrzej Supron w TV4

Nowy teleturniej w TV4

Od 16 września na antenie TV4 zagości nowy teleturniej "Jedenastki". W roli sędziego-prowadzącego Andrzej Supron - gwiazda polskiego sportu, wicemistrz olimpijski w zapasach i wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Wcześnie Supron prowadził m.in. "Trafiony zatopiony" w tvn. (więcej poniżej)

Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

       

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

"Jedenastki" to półgodzinny program z telefonicznym udziałem widzów, którzy przystępują do konkursu wiedzy o piłce nożnej, jej historii, zawodnikach, przepisach i ciekawostkach. Teleturniej zagości na antenie TV 4 od 16 września, z dniem rozpoczęcia rozgrywek nowego sezonu Ligi Mistrzów.

Cała koncepcja programu nawiązuje do konwencji meczu - od zasad i punktacji, przez postać prowadzącego po oprawę plastyczną i dźwiękową programu. Telewidzowie, odpowiadając na pytania zwane "jedenastkami", bronią swoich bramek, do których strzelają pytaniami znani i lubiani sportowcy, artyści i politycy. Na liście strzelców znajdują się między innymi: satyryk Krzysztof Skiba, podróżnik i zdobywca biegunów Marek Kamiński, polityk Janusz Lewandowski, trener Jerzy Engel i wiele innych znakomitości.

Program będzie emitowany raz w tygodniu we wtorek o godz. 16.25.

Dołącz do dyskusji: Andrzej Supron w TV4

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl