SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aneta Szerszeniewska, Irmina Dzyr-Rainka, Weronika Lewandowska i Jagoda Satkiewicz w 38Content Communication

Do agencji 38Content Communication dołączyły Aneta Szerszeniewska oraz Irmina Dzyr-Rainka – PR & content managerki oraz Weronika Lewandowska i Jagoda Satkiewicz, zatrudnione na stanowiska PR consultant.

Góra: Aneta Szerszeniewska (L), Irmina Dzyr-Rainka (p), Dół: Jagoda Satkiewicz (L), Weronika Lewandowska (P)Article

Aneta Szerszeniewska pracuje jako PR manager w zespole kierowanym przez Donatę Urban. Ma wieloletnie doświadczenie pracy zarówno w korporacjach międzynarodowych o ugruntowanej pozycji rynkowej, jak i w start-upach, w branżach: Finanse, FMCG, HoReCA oraz Lifestyle, Beauty. Współpracowała z takimi markami jak Citi Handlowy, UPC, Air Product., Restauracja Akademia, EcoCar, Pixi Beauty, Tomasz Ossoliński czy Wojas (relaunch marki Relaks). Absolwentka Dziennikarstwa i Nowych Mediów oraz Socjologii (Specjalizacja: Komunikacja Zintegrowana: PR, Branding i Reklama) w Collegium Civitas.

Irmina Dzyr-Rainka objęła stanowisko PR & content manager w zespole Art and Lifestyle, kierowanym przez Patrycję Hatalską. Zajmuje się komunikacją i wsparciem klientów od ponad 15 lat. Doświadczenie zdobywała w takich agencjach jak Primum PR, Marketing & Communications Consultants, Synertime czy Big Picture. Pracowała dla takich klientów jak biuro podróży Itaka, CNTB Chorwacka Wspólnota Turystyczna przedstawicielstwo w Polsce, Akademia Kulinarna Whirlpool, Ambasada Włoch, VAN GRAAF, Telekamery Tele Tygodnia, Runmageddon.

Irmina Dzyr-Rainka była także odpowiedzialna za realizację kampanii edukacyjno-społecznych z zakresu profilaktyki zdrowotnej (Servier Polska, Abbott, Bristol Myers Squibb, Boehringer Ingelheim), promowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci (Winiary/Nestlé), a także komunikację korporacyjną marki zaangażowanej społecznie (Reckitt). Ukończyła filologię włoską na Uniwersytecie Warszawskim.

38Content Communication rozwija zespół Donaty Urban

Weronika Lewandowska w 38Content Communication pracuje jako PR consultant w warszawskim zespole kierowanym przez Donatę Urban, wyspecjalizowanym w obsłudze projektów korporacyjnych. Doświadczenie zdobyła w pracy w łódzkiej agencji kreatywnej, gdzie kompleksowo zajmowała się obsługą klientów z branży beauty, food, IT czy edukacji. Jako wolontariuszka pracowała przy kampaniach wyborczych, ma również doświadczenie w pracy z klientem politycznym. Jest absolwentką Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Łódzkim (specjalizacja z PR i reklamy) oraz studentką V roku dziennikarstwa, mediów i projektowania komunikacji (specjalizacja z brandingu i PR).   

Jagoda Satkiewicz to członkini zespołu Art and Lifestyle kierowanego przez Patrycję Hatalską. Swoje doświadczenie zdobywała w łódzkich i krakowskich instytucjach kultury. Uczęszczała na studia drugiego stopnia o specjalizacji komunikacja w public relations i brandingu. Absolwentka kierunku produkcja teatralna i organizacja widowisk artystycznych.

Dołącz do dyskusji: Aneta Szerszeniewska, Irmina Dzyr-Rainka, Weronika Lewandowska i Jagoda Satkiewicz w 38Content Communication

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl