SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aneta Tylicka jako prezeska Fuksiarza pierwszą kobietą na czele firmy bukmacherskiej w Polsce

Prezeską firmy bukmacherskiej Fuksiarz została Aneta Tylicka. Na stanowisku zastąpiła dotychczasowego szefa Marcina Szpalerskiego, który teraz będzie członkiem rady nadzorczej.

Aneta TylickaArticle

Do zadań nowej prezeski należeć będzie m.in. stałe zwiększanie rentowności brandu Fuksiarz czy inwestowanie w kapitał ludzki, a także zwiększenie konkurencyjności firmy.

Aneta Tylicka zdobywała wykształcenie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Po studiach związana była m.in. z branżą medyczną. Aby rozpocząć pracę w bukmacherce, wyjechała na Maltę. Przez prawie trzy lata pracowała w Roksol Ltd., a następnie przez ponad cztery lata była związana z Gaming Innovation Group - notowaną na giełdzie spółką, która zajmuje się m.in. zakładami bukmacherskimi.

Z firmą Bukmacherska – właścicielem brandu Fuksiarz – związana jest praktycznie od początku jej funkcjonowania. Od marca 2021 roku pełniła w niej funkcję dyrektora operacyjnego.

– Z Fuksiarz.pl jestem związana od prawie dwóch lat, a praca dla tego brandu przynosi mi wiele satysfakcji. Istotne jest dla mnie stałe zwiększanie rentowności brandu Fuksiarz.pl, poszerzenie grup docelowych i ciągłe dostarczenie dodatkowych emocji związanych z rozrywką online. Najważniejszą wartość stanowią dla mnie ludzie. Posiadanie dobrego zespołu to już sukces. Bardzo ważny jest dla mnie rozwój talentów w branży. Kolejną kwestią jest posiadanie odpowiednich procesów, by zespół wiedział, jak pracować – mówi Aneta Tylicka, prezes zarządu w Bukmacherska, spółki, do której należy brand Fuksiarz.

Ambasadorem Fuksiarza Krzysztof Stanowski

– Branża bukmacherska w Polsce jest wymagająca i potrzebuje zmian. Obecnie na rynku funkcjonuje około dwudziestu podmiotów, które oferują zakłady online - mówi Marcin Szpalerski, członek rady nadzorczej Bukmacherska. - Aneta Tylicka posiada duże doświadczenie w branży bukmacherskiej, zna ją, a naszą firmę zna od podstaw. Jestem przekonany, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu - dodaje.

Fuksiarz został założony w 2021 roku, od początku twarzą marki w Polsce jest dziennikarz sportowy i współwłaściciel Kanału Sportowego Krzysztof Stanowski.

Dołącz do dyskusji: Aneta Tylicka jako prezeska Fuksiarza pierwszą kobietą na czele firmy bukmacherskiej w Polsce

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Adrian
"Prezeska", czyli skutek uboczny poprawności politycznej przekraczającej granice śmieszności.
odpowiedź
User
Moherokomuch
Co za czasy, że newsem jest to że pierwsza osoba danej płci jest prezesem jakiejś firmy, i to jeszcze bukmacherskiej. Zamiast zwracać uwagę na kompetencje to się promuje płcie, które uznawane są za uciemiężone, chociaż wcale takie nie są.
odpowiedź
User
23213123213
"stałe zwiększanie rentowności brandu Fuksiarz"
czytaj "wyciskanie ostatniego pożyczonego grosza z ludzi podatnych na uzależnienie od hazardu"
odpowiedź