SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Angelica Pegani zastępcą dyrektora marketingu Grupy Lotos

Pracę w Grupie Lotos rozpoczęła Angelica Pegani obejmując stanowisko zastępczyni dyrektora marketingu - dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl. Zastąpiła Artura Murawskiego, który obecnie pracuje w spółce Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo.

Angelica PeganiAngelica Pegani

Angelica Pegani jest menadżerką oraz certyfikowaną specjalistką w dziedzinie reklamy i marketingu. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w obszarze mediów. Pełniła funkcje specjalistyczne oraz kierownicze w firmach: Grupa UBC, Grupa ICG, DFDS Group Ltd., The Excellence World Foundation oraz Energa z Grupy Orlen.

Przez ostatnie trzy miesiące pełniła funkcję chief media specialist w Grupie Energa. Wcześniej, przez ponad 9 lat pracowała w firmie DFDS m.in. jako SCC manager. Była też dyrektorką ds.  komunikacji i marketingu w UBC Global Group.

Jest absolwentką studiów medioznawczych Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Gdańskiego oraz Podyplomowych Studiów Menedżerskich Politechniki Gdańskiej. Studentka studiów podyplomowych Executive Master of Business Administration (EMBA) oraz Doctor of Business  Administration (DBA) organizowanych przez Apsley Business School w
Londynie oraz Collegium Humanum - Szkołę Główną Menedżerską.

Obejmując w Lotosie stanowisko zastępcy dyrektora ds. marketingu zastąpiła Artura Murawskiego, który obecnie pracuje w spółce Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo.

Nową dyrektorką ds. marketingu w Grupie Lotos jest Kinga Fedorowska.