SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Gumkowska dyrektorem działu rozwoju produktu news i lifestyle w TVN Discovery Polska, wcześniej związana z WP

Anna Gumkowska dołączy do pionu digital w TVN Discovery Polska, obejmując nowopowstałe stanowisko dyrektora działu rozwoju produktu news i lifestyle - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W ostatnim czasie związana była z Wirtualną Polską.

Anna GumkowskaArticle

Z naszych ustaleń wynika, że Gumkowska w Grupie TVN Discovery Polska będzie odpowiedzialna za monetyzację produktu news online, planowanie i realizację strategii sprzedaży subskrypcyjnej produktu, rozwój serwisów lifestyle i x-news oraz wsparcie rozwoju w obszarze digital. Będzie ściśle współpracować z departamentem news digital i działem technologii online.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Oficjalnie Anna Gumkowska zostanie zatrudniona 1 września 2020 roku - po zakończeniu zakazu konkurencji.

Anna Gumkowska przez ostatnie półtora roku związana była z Wirtualną Polską, od listopada ub. r. była dyrektorem obszaru lifestyle i zdrowie (odeszła z firmy wraz z Elwirą Piwowarską, zastąpiły je Sylwia Kupracz i Maria Peltz-Orlińska).

Gumkowska wcześniej przez 11 lat była związana z Agorą, pełniła tam funkcje m.in. szefowej wideo i lifestyle’u oraz dyrektora content marketingu Gazeta.pl. Jest ekspertem IAB Polska oraz członkiem grupy Native Advertising Task Force IAB Europe.

Absolwentka Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej na Uniwersytecie Warszawskim.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej