SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna i Robert Lewandowscy otworzyli agencję Stor9_, na jej czele Anna Zielińska, Maciej Dutkowski i Jakub Zajdel

Robert Lewandowski razem ze swoim współpracownikiem Tomaszem Zawiślakiem uruchomili agencją marketingową Stor9_. Jej pierwszymi klientami jest sam Lewandowski i jego żona Anna. Szefową firmy została Anna Zielińska, dyrektorem kreatywnym - Maciej Dutkowski, a dyrektorem ds. PR - Jakub Zajdel.

Robert i Anna Lewandowscy Article

Stor9_ zajmuje się głównie przygotowywaniem i realizację spójnej strategii komunikacji, łączącej wszystkie obszary działalności Anny i Roberta Lewandowskich. Mowa tutaj o karierze sportowej i aktywności biznesowej Roberta Lewandowskiego, a także o działaniach Anny Lewandowskiej w dziedzinie zdrowia, diety czy aktywności fizycznej.

Agencja rozpoczęła swoją działalność w pierwszym kwartale br. i uczestniczyła w procesach tworzenia treści z udziałem Lewandowskich dla marek takich jak Huawei (Robert Lewandowski występuje w jej reklamach od roku, w bieżącej kampanii promuje smartfon Huawei P10), Vistula (piłkarz w marcu przedłużył z nią umowę reklamową), head&shoulders (jej kolejna kampania z udziałem Lewandowskiego ruszyła wiosną), Gillette (piłkarz reklamuje ją od paru lat), Coca-Cola czy Foods by Ann.

- Chcemy kontynuować tworzenie spójnych, wiarygodnych i przede wszystkim wysokiej jakości treści z udziałem Anny i Roberta. Jeśli będzie to content związany z kampaniami marketingowymi, to naszym głównym zadaniem będzie stworzenie takiej platformy komunikacji, która będzie działała korzystnie zarówno dla ambasadora, jak i dla promowanej marki. Wymiernym sukcesem będzie dla nas opowiadanie takich historii, które przełożą się na pozytywny odbiór użytkowników - zapowiada Anna Zielińska, CEO w Stor9_.

Zielińska poprzednio przez trzy lata była new business directorem w agencji Isobar Polska (grupa Dentsu Aegis Network), a wcześniej pełniła taką samą funkcję w agencji Socializer, która na początku 2014 roku została przejęta przez Dentsu Aegis. Ogółem z branżą marketingową jest związana od ponad 10 lat, realizowała projekty dla takich marek i firm jak Huawei, Pandora, Mattel, BNP Paribas, MasterCard Poland, AXA Polska i nc+.

Dyrektorem kreatywnym Stor9_ jest Maciej Dutkowski, który poprzednio przez 4,5 roku pełnił funkcję creative group head w Isobar Polska. Wcześniej pracował m.in. w McCann Worldgroup i Atom Agency.

Funkcję PR directora objął Jakub Zajdel, założyciel agencji Consulting’n more (do niedawna działającej jako Consulting&More), którą nadal będzie kierował.

Do Roberta Lewandowskiego należy 70 proc. udziałów Stor9_, a część pozostałych - do jego przyjaciela i współpracownika Tomasza Zawiślaka. - Pomysł na agencję Stor9_ to dodatkowe wsparcie dla obecnych współpracowników Anny i Roberta. Naszym celem było rozbudowanie ich struktury tak, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom partnerów biznesowych Lewandowskich. Zależy nam na udoskonaleniu standardów komunikacji, aby zabezpieczały one potrzeby obu stron - opisuje Zawiślak.

Agencja będzie też współpracowała z innymi osobami z managementu Anny i Roberta Lewandowskich: Mariuszem Siewierskim (dyrektorem ds. współpracy biznesowej), Moniką Rebizant (menedżerką ds. komunikacji) oraz Aleksandrą Dec (event marketing managerem).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna i Robert Lewandowscy otworzyli agencję Stor9_, na jej czele Anna Zielińska, Maciej Dutkowski i Jakub Zajdel

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jak
Sorry, ale gdyby nie Lewandowski to ją znaliby jedynie oglądający karate. Gdziekolwiek to puszczają.
49 15
odpowiedź
User
Ooooo
I bedzie ich jeszcze wiecej znaczy sie na każdym kroku reklama gazeta artykuł...
33 10
odpowiedź
User
woy
brawo - oby - przy okazji się udało pozbyć kilku hochsztaplerów i pijawek z tego rynku
17 15
odpowiedź