SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Kaczmarska i Wojciech Fusek zajmą się treściami premium i płatnymi w Grupie Onet-RASP

Anna Kaczmarska i Wojciech Fusek zaczynają pracę w Grupie Onet-RAS Polska. Kaczmarska będzie dyrektorem wydawniczym segmentu treści premium, a Fusek będzie odpowiedzialny za rozwój strategii płatnych treści.

Article

Do głównych zadań Anny Kaczmarskiej w Grupie Onet-RAS Polska będzie należał nadzór i koordynacja działań w segmencie treści premium, w skład którego wchodzą marki „Newsweek Polska” i „Forbes”. Kaczmarska będzie odpowiadała za ich rozwój we wszystkich kanałach dystrybucji treści.

Stanowisko objęte przez Kaczmarską to nowa funkcja w Grupie Onet-RAS Polska. - Czytelnicy na całym świecie deklarują, że będą płacić za wartościowe i oryginalne treści. W naszym portoflio posiadamy takie materiały redakcyjne, szczególnie pod szyldem „Newsweek Polska” i „Forbes”. Dlatego właśnie inwestujemy w dystrybucję treści premium, chcemy jeszcze efektywniej docierać z nimi do wymagających odbiorców - komentuje Mark Dekan, CEO firmy.

Kaczmarska poprzednio przez 18 lat była związana z Grupą ZPR Media. Początkowo m.in. pełniła funkcję dyrektora biura reklamy Muratora. W zarządzie spółki IDMnet pracowała od roku 2007, najpierw jako członek zarządu i dyrektor handlowy, następnie jako wiceprezes i dyrektor zarządzający, a od maja 2008 roku jako prezes. W 2012 roku została prezesem agencji badawczej Accorp. Była także wiceprezesem zarządu spółki Time, odpowiadała w niej za przychody z internetu

W kierownictwie IDMnetu i Accorp w połowie br. zastąpił ją Michał Hejka.

Z kolei Wojciech Fusek będzie w Grupie Onet-RAS Polska odpowiedzialny za rozwój strategii płatnych treści. Do jego pierwszych zadań będzie należało zaimplementowanie nowej platformy sprzedażowej dla marek i produktów z portfolio wydawniczego firmy.

Poprzednio Fusek przez 25 lat pracował w „Gazecie Wyborczej”. Zaczynał jako dziennikarz w dziale sportowym, potem był m.in. szefem „Gazety Stołecznej”, dyrektorem operacyjnym oddziałów regionalnych „GW”, dyrektorem wydawniczym „GW” oraz zastępcą redaktora naczelnego „GW”. Rozstał się z dziennikiem pod koniec ub.r. w ramach zwolnień grupowych.

Dołącz do dyskusji: Anna Kaczmarska i Wojciech Fusek zajmą się treściami premium i płatnymi w Grupie Onet-RASP

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Someone
Aniu - powodzenia :)
odpowiedź
User
Kadisz za straty
Autentyczna scena ze spotkania w akslu: siedzi jeden redaktor potem schodzą się derektorzy... wydawniczy segmentu pionu contentu reklamy marketingu performance mark. Promocji pr komunikacji hr innego hr hr grupyarketingu grupy pr grupy. Część nawet nie zna nazwisk kolejnych uczestników. Rusza spotkanie temat nowy projekt. Redaktor opowiada pomysł stado mlaska marudzi kręci lbami pada pytanie a wasze pomysły? Cisza. Potem farmazony z zeszłego stulecia i strategii o niczym. Głosowanie. Wynik niechętnie ale wdrożenie pomyslu redakcji. Robi: redaktor. Promuje: redaktor. Odpowiada: redaktor. Brawo świetne spotkanie. Stado idzie na lunch potem w taxi i do domu tj na spotkanie na mieście. Redaktor wraca do pracy. Brawo mr dekiel
odpowiedź
User
onio
Tylko ten redaktor weźmie 5 brutto a wszyscy dyrektorzy mają po 15 netto :) Scenka jest dobra. Pracowałem tam więc wiem że tak jest :) Aha Annę Kaczmarską znam i to jest osoba bardzo sensowna i merytoryczna, niemniej w takiej korpo może byc po prostu "dziesiątym" dyrektorem :)
odpowiedź