SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Katarzyna Olech dyrektorką departamentu rynku agencyjnego w Link4

Z początkiem stycznia 2024 roku Anna Katarzyna Olech obejmie stanowisko dyrektorki nowopowstałego departamentu rynku agencyjnego firmy ubezpieczeniowej Link4. Ostatnio, przez ponad 20 lat, pracowała w Ergo Hestia. 

fot. LinkedInfot. LinkedIn

Główną rolą nowoutworzonego departamentu będzie rozwój współpracy z regionalnymi multiagencjami ubezpieczeniowymi oraz multiagencjami współpracującymi z Link4 na zasadzie umów bezpośrednich. Departament będzie odpowiadał za rozwój sieci sprzedaży oraz terenowe wsparcie agentów. 

- Link4 konsekwentnie rozwija sieć sprzedaży w segmencie agencji regionalnych oraz umów bezpośrednich. Wieloletnie doświadczenie pani dyrektorki Katarzyny Olech oraz doskonała znajomość rynku agencyjnego w całej Polsce pozwolą nam na przyspieszenie rozwoju w tym strategicznym dla Link4 kanale dystrybucji, ale również na zwiększenie skuteczności we współpracy z dużymi partnerami. Jestem przekonany, iż dołączenie pani dyrektorki Katarzyny Olech do zespołu pozwoli nam być jeszcze bliżej agentów i jeszcze lepiej wspierać ich w codziennej pracy – podkreślił Michał Chyczewski, wiceprezes Link4.

Anna Katarzyna Olech ma bogate doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu strukturami sprzedaży. Przez ponad 20 lat pracowała w  Sopockim Towarzystwie Ubezpieczeń Ergo Hestia. Początkowo tworzyła i kierowała przedstawicielstwem spółki w Kaliszu, a 5 lat temu dołączyła do grona osób zarządzających obszarem sprzedaży w centrali Ergo Hestii w Sopocie. Do końca 2022 roku odpowiadała za projekt rozwoju współpracy z mniejszymi multiagencjami. W Ergo Hestii tworzyła także model rekrutacji i pasy startowe dla agentów oraz wdrażała od podstaw wszystkie linie produktów rolnych. 

Dołącz do dyskusji: Anna Katarzyna Olech dyrektorką departamentu rynku agencyjnego w Link4

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
.
A Zbyszkowa już spakowana?
odpowiedź