SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Lewandowska szuka CEO do firmy Foods by Ann

Anna Lewandowska, żona Roberta Lewandowskiego ogłosiła w social mediach, że poszukuje osoby na stanowisko CEO do własnej firmy Foods by Ann.

Article

Ogłoszenie o poszukiwaniu CEO do Foods by Ann, Lewandowska zamieściła w serwisie LinkedIn.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in. kreowanie i realizacja strategii biznesowej oraz odpowiedzialność za funkcjonowanie firmy, realizowanie planów krótko, średnio i długoterminowych, definiowanie oraz realizacja wizji i misji firmy przy ścisłej współpracy z radą nadzorczą i właścicielami firmy, a także zarządzanie zespołem managerów poszczególnych obszarów (delegowanie zadań, motywowanie, inspirowanie oraz wyznaczanie celów).

CEO Foods by Ann zajmie się również planowaniem strategicznym w obszarze finansów, marketingu, sprzedaży i inwestycji, weryfikacją analiz, prognoz finansowych, budżetów i sprawozdań finansowych, bieżącą analizą konkurencji w obszarze podobnych produktów i usług. Będzie też nadzorować i kontrolować bieżące działania operacyjne oraz wydajność podległych działów.

Na stanowisko to aplikować mogą osoby z wykształceniem wyższym, z min. 5-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku w branży FMCG, z doświadczeniem w zarządzaniu firmą działającą w nowoczesnych i tradycyjnych kanałach sprzedaży. Posiadające umiejętność scalania zespołu, umiejętności przywódcze, mające łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywania pozytywnych relacji, umiejące pracować pod presją czasu i zadań. Powinny to być osoby otwarte na zmiany, operatywne i kreatywne, z silną motywacją do osiągania założonych celów, z wysoko rozwiniętymi kompetencjami menedżerskimi i umiejętnością strategicznego myślenia.

Anna Lewandowska oferuje w Foods by Ann realny wpływ na biznes poprzez samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji, praktyczną możliwość kształtowania przyszłości firmy oraz jej sukcesów, stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną umowę (umowa o pracę lub B2B) oraz atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system wynagrodzeń.

Dołącz do dyskusji: Anna Lewandowska szuka CEO do firmy Foods by Ann

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl