SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Ulman zastępuje Katarzynę Kopeć-Ziemczyk jako rzeczniczka prasowa Ministerstwa Sportu i Turystyki

W najbliższym okresie obowiązki rzeczniczki prasowej Ministerstwa Sportu i Turystyki będzie pełniła Anna Ulman, ponieważ zajmująca to stanowisko Katarzyna Kopeć-Ziemczyk zaczęła urlop macierzyński.

Od lewej: Anna Ulman i Katarzyna Kopeć-Ziemczyk, fot. Magdalena KobusArticle

Poprzednio Anna Ulman pracowała jako dziennikarka w „Fakcie”. Przygotowywała m.in. materiały wideo do serwisów Fakt24.pl i Onet.pl. Wcześniej była reporterką i prowadzącą programy w Orange Sport i przez pięć lat w TVP Sport.

Ponadto pełniła funkcję rzecznika prasowego Lang Team, pracując przy organizacji Tour de Pologne UCI World Tour. Ukończyła Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej, byłam słuchaczką podyplomowych studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

Katarzyna Kopeć-Ziemczyk jest rzeczniczką prasową Ministerstwa Sportu i Turystyki od kwietnia ub.r. Wcześniej pracowała przez ponad 10 lat w Telewizji Polskiej, początkowo w TVP Katowice, a potem m.in. jako reporterka „Wiadomości” oraz dziennikarka TVP Sport. Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Poprzedni rzecznik prasowy Ministerstwa Sportu i Turystyki Bartosz Zbroja zrezygnował w lutym ub.r., po tym jak dosadnie skomentował na Twitterze przyznawanie nagród Andrzejowi Dudzie i Jarosławowi Kaczyńskiemu przez „Wprost”, „W Sieci” i „Gazetę Polską”.

Dołącz do dyskusji: Anna Ulman zastępuje Katarzynę Kopeć-Ziemczyk jako rzeczniczka prasowa Ministerstwa Sportu i Turystyki

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
O
ładniejsza :)
odpowiedź