SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anty nc+ ostrzega przed podobnymi profilami

Założyciel profilu facebookowego Anty nc+ ostrzega przed łudząco do niego podobnymi fanpage’ami, które pojawiają się od kilku dni. Użytkownicy narzekają, że oryginalny Anty nc+ trudno znaleźć poprzez wyszukiwarkę portalu.

Article

W oświadczeniu zamieszczonym w czwartek założyciel Anty nc+ Dawid Zieliński podkreśla, że ten profil jest jedynym oficjalnym fanpage’em akcji Anty nc+, dostępnym pod adresem facebook.com/antyncplus. „Wszelkie inne strony www oraz profile o podobnej lub tej samej nazwie w serwisie społecznościowym Facebook i sieci nie mają z naszą inicjatywą nic wspólnego” - zaznacza.

Profile łudząco przypominające Anty nc+ pojawiają się od początku tego tygodnia. Niektóre z nich mają nie tylko nazwy, lecz również grafiki profilowe bardzo podobne do oryginalnego fanpage’a. Przy czym żaden nie ma więcej niż 200 fanów. Po tym, jak zwrócił na to uwagę Dawid Zieliński, użytkownicy oryginalnego Anty nc+ zaczęli zasypywać niektóre z nich krytycznymi komentarzami oraz zgłaszać administracji Facebooka jako duplikaty.

„Ostrzegam przed wysyłaniem jakichkolwiek skanów umów, swoich danych osobowych itp. osobom trzecim. Pamiętajcie również o tym, że profesjonalna pomoc prawna w Waszych przypadkach odbywa się na innych zasadach” - podkreśla w oświadczeniu Zieliński.

>>> List od prezesa nc+ podwoił zasięg Anty nc+. Reklamy windują profil nc+

Twórca Anty nc+ we wtorek po informacji od jednego z użytkowników zwrócił uwagę, że osobom niebędącym fanami profilu trudno jest go znaleźć poprzez wyszukiwarkę Facebooka. Po wpisaniu „anty nc+” wyświetlają się bowiem fanpage’e naśladujące ten oryginalny. Skutecznie można go wyszukać poprzez hasło „antyncplus”.

Anty nc+ w piątek rano przekroczył poziom 70 tys. fanów (oficjalny profil nc+ miał wtedy 10 tys. użytkowników więcej). W zeszłym tygodniu prezes nc+ zaproponował Dawidowi Zielińskiemu spotkanie w celu omówienia wątpliwości i uwag dotyczących oferty platformy, ale ten odmówił, uzasadniając, że nie może reprezentować wszystkich niezadowolonych klientów firmy (przeczytaj o tym więcej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anty nc+ ostrzega przed podobnymi profilami

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ewa
Złożyłam pisemną rezygnację z miesięcznym wypowiedzeniem, mam serdecznie dość tego dziadostwa!!!
Nigdy więcej nie dam zarobić tym złodziejom,mam nadzieję że jest więcej takich jak ja.
Bardzo cieszę się że jest ANTY NC+ takie firmy powinno się eliminować z naszego rynku.
odpowiedź