SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mediatool.tv, aplikacja do zarządzania kanałami w chmurze obsługuje Eleven Sports Network

Na polskim rynku telewizyjnym pojawiła się aplikacja Mediatool.tv działająca w chmurze, która ma wspomóc proces nadawania kanałów. Na początek rozpoczęła współpracę z Eleven Sports Network i obsługuje 11 kanałów grupy.

Article

MediaTool to narzędzie – aplikacja służąca do zarządzania procesem odtwarzania i nadawania programów w chmurze. Ma zapewnić automatyzację pracy systemów, aby zintegrować je i przyspieszyć ich działanie oraz tworzy interfejsy, by zastąpić ręczne wykonywanie zadań podczas transmisji, planowania ramówki, autopromocji oraz koordynowania działań nadawcy z dowolnego miejsca na świecie.

- Naszym celem było stworzenie narzędzia, które wyeliminuje manualne i powtarzalne zadania, zwiększając efektywność i optymalizując koszty nadawania. Cieszymy się, że zyskaliśmy uznanie wiodącego nadawcy. To dla nas duża satysfakcja i krok w rozwoju - uzasadnia Władysław Prażmowski, prezes Mediatool.tv.

Spółka, która odpowiada za stworzenie aplikacji weszła na polski rynek telewizyjny i rozpoczęła już współpracę z Eleven Sports Network, obsługując 11 kanałów należących do tej grupy. Obecnie z systemu Mediatool.tv korzysta sześciu nadawców na całym świecie, w sumie obsługiwanych jest kilkanaście kanałów.

Założycielami firmy są Władysław Prażmowski (jako jej prezes) - związany jest z branżą mediów od 12 lat oraz Rafał Pawłow, dyrektor ds. technologii.  

Dołącz do dyskusji: Mediatool.tv, aplikacja do zarządzania kanałami w chmurze obsługuje Eleven Sports Network

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Piotr P
Gratulacje Panie Prezesie!
odpowiedź