SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ARBOinteractive tworzy Adhead - dział reklam niestandardowych

ARBOinteractive Polska uruchomiła dział Adhead realizujący kampania reklamowe w grach komputerowych i urządzeniach mobilnych. Na razie oferuje on reklamy w grze piłkarskiej na stronie sport.TVP.pl.

ARBOinteractive tworzy Adhead - dział reklam niestandardowych

ARBOinteractive Polska uzasadnia, że wyodrębnia dział Adhead, ponieważ chce stworzyć spójną ofertę interaktywnych reklam niestandardowych – przede wszystkim w grach komputerowych i urządzeniach mobilnych. – Adhead zajmie się sprzedażą i promocją tych rozwiązań reklamowych, które nie mieszczą się w obszarach naszej dotychczasowej działalności i wykraczają poza tradycyjny internet – opisuje Wojciech Kałużny, managing director firmy.

Pierwszym produktem oferowanym przez AdAhead jest reklama w grze „Football Challenge 2010” dostępnej na stronie sport.TVP.pl. Reklamodawcy mogą skorzystać w tej aplikacji z kilkunastu form promocji, takich jak umieszczenie logotypu na planszach początkowych czy prezentujących statystyki, sponsorowanie profili graczy, różnego typu powierzchnie na trybunach oraz animowana reklama na dachu stadionu. Pierwszą firmą realizującą kampanię w „Football Challenge 2010”, jest Polkomtel, który promuje w ten sposób markę 36i6.

W ofercie AdAhead znajdą się również reklamy w telefonach komórkowych i urządzeniach mobilnych, m.in. w iPhonie i iPadzie. – Sprzęt tego typu nieustannie ewoluuje i prawdopodobnie zdominuje styl życia ludzi w ciągu najbliższych lat – przekonuje Rafał Szychowski, deputy managing director ARBOinteractive Polska. – Jednak na razie oferta rynkowa reklamy mobilnej jest bardzo rozproszona, a proponowane rozwiązania są ze sobą niekompatybilne, dlatego chcemy je łączyć i promować wśród reklamodawców – dodaje.

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko project managera działu AdAhead. Do czasu zatrudnienia takiej osoby oraz rozbudowy nowej struktury za sprzedaż produktów AdAhead odpowiada zespół ARBOnetwork.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ARBOinteractive tworzy Adhead - dział reklam niestandardowych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl