SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Arkadiusz Szulc na czele Amplifi, nowej struktury Dentsu Aegis Network Polska

Grupa marketingowa Dentsu Aegis Network Polska utworzyła zespół Amplifi zajmujący się m.in. negocjacjami handlowymi i partnerstwami strategicznymi z mediami. Kieruje nim Arkadiusz Szulc, z holdingiem związany od 9 lat.

Arkadiusz Szulc Article

Amplifi w Polsce będzie zajmować się czterema głównymi obszarami: inwestycyjnym (czyli negocjacjami warunków handlowych i tworzeniem nowych modeli współpracy z mediami), programmatic buying i zarządzaniem danymi (we współpracy ze spółką Amnet), rozwojem strategicznych partnerstw z mediami na rynku globalnym i lokalnym (m.in. w zakresie tworzenia treści) oraz dostarczaniem analiz biznesowych.

- Amplifi, w ramach strategii „Re-inventing the supply side”, jest odpowiedzią Dentsu Aegis Network na zmieniający się świat mediów, w którym digitalizacja dotyka niemal każdego aspektu działań reklamowych - podkreśla Arkadiusz Szulc, dyrektor zarządzający nowej struktury. - Konsekwentnie rozwijamy zaplecze technologiczne dla całego regionu EMEA (w ramach Isobar). Inwestujemy w spółki z obszaru digital performance (iProspect, Amnet) oraz social media (Socializer). Powstanie Amplifi jest kolejnym ważnym krokiem w integracji naszych kompetencji w obszarze mediów cyfrowych, analizy danych i kontentu, które będą istotą komunikacji w przyszłości - dodaje Sławomir Stępniewski, CEO Dentsu Aegis Network Polska.

Arkadiusz Szulc przez ostatni rok zarządzał w Dentsu Aegis Network Polska połączoną strukturą trade i digital action group. Wcześniej przez rok jako digital director odpowiadał za działania handlowe w obszarze mediów cyfrowych oraz zarządzał zespołem digital action group, przez pięć lat pracował w agencji Hypermedia Isobar (gdzie m.in. zarządzał działem planowania i zakupu mediów w internecie oraz odpowiadał za negocjacje warunków współpracy z mediami), a także przez dwa lata był związany z domem mediowym Carat Polska.

Ogółem w branży marketingowej pracuje od czternastu lat. Jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego na Uniwersytecie Gdańskim.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Arkadiusz Szulc na czele Amplifi, nowej struktury Dentsu Aegis Network Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl