SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ARTYKUŁ SPONSOROWANY: Zarabiaj Online z Programem Partnerskim LottaRewards.com. (ARTYKUŁ SPONSOROWANY)

Istnieje stare powiedzenie, że jak coś jest “zbyt piękne, żeby było prawdziwe”,  to pewnie jest i niestety tak bywa z większością ofert pracy z domu. Czy jest to składanie długopisów, sklejanie kopert, czy piramida finansowa wiążąca się z biznesem, który nie dostarcza nawet prawdziwych produktów i usług, wydaje się, że każdy szuka zarobienia szybkiej gotówki. (ARTYKUŁ SPONSOROWANY).

ARTYKUŁ SPONSOROWANY: Zarabiaj Online z Programem Partnerskim LottaRewards.com. (ARTYKUŁ SPONSOROWANY)

Jednak w przypadku konkretnego zarabiania przez internet, zbyt piękne może okazać się prawdziwe! Internet oferuje swoim użytkownikom fantastyczne sposoby na zarobek, czy jest to przez reklamowanie biznesu online czy poprzez tworzenie dedykowanych źródeł przychodów z internetowego marketingu. Innymi słowy, jest to jak najbardziej realna możliwość na zarobienie dobrych pieniędzy.

Jednym ze sposobów zarobku przez internet jest dołączenie do programu partnerskiego LottaRewards.com, który istnieje na rynku już od 2008 roku. LottaRewards.com daje każdej osobie, która posiada stronę internetową, szansę na zarobienie wspaniałej prowizji, niezależnie od tego czy prowadzisz stronę jako hobby, jesteś blogerem czy przedsiębiorcą. LottaRewards posiada także rozwiązania do prowadzenia marketingu offline.

Jak To Działa?

Aby dołączyć do programu partnerskiego jako afiliant, musisz zarejestrować się na stronie LottaRewards.com poprzez wypełnienie aplikacji, całkowicie za darmo. Jak tylko zostanie ona zaakceptowana, otrzymasz dane do loginu, aby uzyskać dostęp do swojego nowego profilu afilianta.

- Jeśli posiadasz np: stronę internetową, reklamujesz produkty LottaRewards przez wyświetlanie banerów lub zamieszczanie linków tekstowych na swojej stronie.
- Użytkownik odwiedza Twoją stronę i klika na zamieszczony link lub baner, po czym zostaje przekierowany do strony reklamowanego produktu.
- Następnie zakupuje jeden z produktów, a Ty otrzymujesz prowizję od zakupu.
- Raz nabyty klient pozostaje Twoim klientem na zawsze, dostarczając Tobie dożywotnią prowizję.


 

LottaRewards dostarcza afiliantom gotowe materiały marketingowe, które umożliwiają partnerom promowanie produktów i usług. Cały ruch (traffic) ze strony afilianta do strony reklamodawcy (w tym kliknięcia oraz odsłony), śledzony jest przez odpowiedni tracking, jaki uzyskasz od LottaRewards.com. Tracking pozwoli ustalić wielkość prowizji afilianta.

Jakie Produkty Możesz Promować?

LottaRewards ściśle współpracuje z portalem PlayHugeLottos.com, który od 1998 roku pośredniczy i oferuje dostęp do światowych loterii. Produkty, które oferuje PlayHugeLottos.com możesz wyświetlać oraz linkować na swojej stronie. 
 

Narzędzia Marketingowe

LottaRewards ułatwia Ci promowanie poprzez dostarczenie odpowiednich narzędzi marketingowych, jak:

- dynamiczne i statyczne banery o różnych rozmiarach, automatycznie wyświetlające nadchodzące losowania, oraz banery informujące o promocjach lub konkursach
- linki tekstowe, jakie możesz dodać do kodu html swojej strony
- kanały RSS
- komunikaty prasowe
- Playblock iFrame, jak np. tabela wyświetlająca wszystkie loterie, dzięki której użytkownik może rozpocząć grę już na Twoje stronie
- iFrame z wynikami loterii, w której gracze mogą sprawdzić wyniki lotto bezpośrednio na Twojej stronie, co zwiększy ilość wizyt do Twojej strony oraz czas ich trwania
- narzędzia do promowania offline jak np. ulotki

Śledź Wszystkie Działania Online
LottaRewards jest całkowicie przejrzysty, jeśli chodzi o wszystkie Twoje działania. Każdy afiliant ma dostęp do różnego rodzaju raportów, m.in.  raport z ilością klików, zapisów i zakupów Twoich graczy, raport kampanii oraz jeden z najważniejszych, raport z kwotą sprzedaży oraz wielkością zarobionej prowizji. Afiliant może sprawdzać statystyki w czasie rzeczywistym logując się na swoim koncie i patrzeć, jak jego prowizja rośnie z dnia na dzień.

Promowanie Na Globalną Skalę
Ponieważ PlayHugeLottos.com posiada 13 wersji językowych, nie jesteś ograniczony do promowania produktów tylko w polskim języku. Możesz rozszerzyć swoją działalność starając się dotrzeć do potencjalnych graczy także zza granicy. Dostępne wersje językowe to: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, czeski, rumuński, rosyjski, portugalski, węgierski, szwedzki, chiński i japoński.

Światowej Klasy Program Na Więcej Niż Jednym Poziomie
Jak już wiemy, afiliant promuje produkty PlayHugeLottos.com. Lecz to nie wszystko. Może on także promować sam program partnerski LottaRewards.com, aby pozyskać swoich własnych sub-afiliantów. Jeśli Twój sub-afiliant zacznie zarabiać prowizję, Ty uzyskasz od niej 10%. To oznacza, że afiliant ma szansę zarabiać na dwóch poziomach i zwiększyć liczbę graczy, do których sub-afiliant jest w stanie promować.

Nie Rób Tego Dla Nas – Zrób To Dla Pieniędzy
W przeciwieństwie do wielu wątpliwych finansowych piramid i innych możliwości „szybkiego zarobku” online, LottaRewards.com oferuje prawdziwy biznes online dla internetowych przedsiębiorców.

Program ten proponuje swoim afiliantom część z przychodów, uzyskanych ze sprzedaży losów do ich graczy. Prowizja zależy od ilości sprzedaży losów w kalendarzowym miesiącu i kalkulowana jest od marży. Afiliant ma szansę zarobić do 38% prowizji, w zależności od wielkości sprzedaży w danym miesiącu. Jest to bezkonkurencyjna struktura prowizji w tego typu branży. Ponadto, afilianci zarabiają prowizję od uzyskanych graczy tak długo, jak będą kontynuować promowanie produktów PlayHugeLottos.com.

Partnerski Program Przyszłości
Tak jak w każdym biznesie, możesz zarobić dużą ilość pieniędzy, jeśli tylko włożysz wszelkich starań w osiągnięcie sukcesu. A z LottaRewards.com na pewno możesz wiele zarobić. Do tej pory program ten wypłacił miliony euro w prowizjach do swoich afiliantów i na tym się z pewnością nie skończy.

Nowe produkty często dodawane do PlayHugeLottos.com pomagają w zwiększeniu Twojej prowizji. I podczas gdy loteryjne gry online kontynuują swój wyjątkowy rozwój na polskim rynku, program afiliacyjny LottaRewards stanie się Twoim bezcennym biznesowym partnerem.

 

 

autor: ARTYKUŁ SPONSOROWANY

 

 

 

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ARTYKUŁ SPONSOROWANY: Zarabiaj Online z Programem Partnerskim LottaRewards.com. (ARTYKUŁ SPONSOROWANY)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
fx trader
http://x-profit.com/ dostep do globalnych rynkow
9 8
odpowiedź