SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Asics zachęca do biegania w kampanii „Run to feel”

Producent sprzętu sportowego Asics ruszył z kampanią pod hasłem „Run to feel”. W ramach akcji przeprowadzono badania dowodzące, że izolacja oraz społeczna kwarantanna jednoznacznie przełożyły się na wzrost popularności biegania.

Article

Założeniem kampanii „Run to feel” jest między innymi edukacja biegaczy w zakresie doboru odpowiedniego obuwia zgodnie z hasłem „Znajdź swoje idealne buty”. Akcja obejmuje media społecznościowe marki Asics oraz aktywności na kanałach członków teamu Asics Frontrunner. Dodatkowo zaplanowano współpracę z aplikacją Runkeeper, w ramach której entuzjaści sportu są zachęcani do dzielenia się swoimi zdjęciami na kanałach SM z biegu, treningu.

Z badania Asics wynika, że ponad jedna trzecia regularnie ćwiczących biega teraz częściej niż przed wybuchem pandemii, a 81 proc. respondentów twierdzi, że bieganie pozwala im oczyścić umysł

73 proc. osób, które zaczęły uprawiać bieganie w trakcie pandemii, zamierza kontynuować swoją przygodę z tym sportem również po jej zakończeniu.

67 proc. badanych stwierdziło, że regularny trening pomaga im radzić sobie w stresujących sytuacjach, do jakich bez wątpienia zalicza się pandemia. 78 proc. biegaczy uznało, że dzięki aktywności czują się zdrowsi i mają większą kontrolę nad własnym życiem.

Za kreację kampanii i produkcję spotu odpowiada centrala Asics. Działania zostały scentralizowane i obejmują wszystkie rynki, na których marka jest obecna. Badanie opinii przeprowadzone przez markę ASICS objęło swoim zasięgiem 14 tysięcy osób z 12 różnych krajów.

Dołącz do dyskusji: Asics zachęca do biegania w kampanii „Run to feel”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
biegacz
Najlepszą promocją tej marki byłoby urealnienie cen butów do biegania. Wywindowali ich poziom do granic możliwości. Za dobre buty trzeba co najmniej 400, a przeważnie 500 - 600 zł zapłacić. Dobre dla pracowników NBP, zarabiających 20, 30 i więcej tysięcy złotych miesięcznie ....
odpowiedź