SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Asiya Malinowska, Jakub Kamiński i Sebastian Pańczyk wyróżnieni tytułem Hall of Fame 2021

W tegorocznej, czwartej edycji, tytuł Hall of Fame otrzymają Sebastian Pańczyk oraz Asiya Malinowska i Jakub Kamiński z agencji Brain.

Asiya Malinowska i Jakub Kamiński oraz Sebastian Pańczyk Asiya Malinowska i Jakub Kamiński oraz Sebastian Pańczyk

Hall of Fame jest uhonorowaniem osób, które swoją pracą, oddaniem, talentem i kreatywnością od wielu lat wnoszą szczególną jakość do branży reklamowej. Nagroda jest przyznawana za całokształt pracy najbardziej zasłużonym w branży kreatywnej przez zarząd KTR.

Malinowska, Kamiński, Pańczyk wyróżnieni Hall of Fame 2021

Jakub Kamiński to aktualnie partner & creative directo agencji reklamowej Brain. W latach 1992-2001 związany z  warszawskim oddziałem Publicis jako Creative Director i członek zarządu. Pracując w Publicisie, poznał Asiyę Malinowską – współzałożycielkę Brain. Od tego czasu razem tworzą Brain, a teraz także Empathy Rocks.

Szymon Gutkowski, współzałożyciel DDB Warszawa i przyjaciel wyróżnionych powiedział - Asiya i Kuba tworzyli historię tego rynku, naszej branży w Polsce, ale co ważniejsze, tworzą cały czas jego przyszłość. Maciej Marasek z agencji 2012 dodaje – potrafią myśleć w poprzek, Kuba i Asiya właśnie tacy są, myślą w poprzek, potrafią myśleć wbrew zasadom, po to by osiągnąć swój kreatywny cel.

Sebastian Pańczyk to wielokrotnie nagradzany zarówno w Polsce, jak i zagranicą reżyser, ilustrator i designer. Autor najbardziej znanych postaci reklamowych brand hero. Współzałożyciel i dyrektor kreatywny studia Dobro oraz juror konkursów reklamowych.

- Sebastian Pańczyk - to dla mnie przede wszystkim artystą, który ma niesamowitą wizję i udało mu się wykreować swój bardzo spójny, charakterystyczny dla niego świat – podsumowała Brodka.

Laureatami ubiegłorocznych nagród Hall of Fame byli: Szymon Gutkowski, Paweł Kastory i Marcin Mroszczak.

Dołącz do dyskusji: Asiya Malinowska, Jakub Kamiński i Sebastian Pańczyk wyróżnieni tytułem Hall of Fame 2021

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zdzisiu
Towarzystwo Wzajemnej Adoracji rozdaje laurki...
0 0
odpowiedź