SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

“Auto Świat” z własną siecią ośrodków szkolenia kierowców

Tygodnik motoryzacyjny “Auto Świat” (Ringier Axel Springer Polska) rusza z własną siecią ośrodków szkolenia kierowców. Będą one działać pod marką „Akademia Auto Świat”.

okładka

okładka "Auto Świat"

Projekt “Akademia Auto Świat” w fazie pilotażowej obejmie trzy szkoły jazdy: w Warszawie, Legionowie i Toruniu. Docelowo mają zostać otwarte placówki w całym kraju na zasadach franczyzowych. Celem projektu jest stworzenie sieci szkół jazdy, które zaoferują - jak podano w komunikacie - “ zupełnie nowe podejście do kształcenia młodych kierowców i kształtowania ich postaw na drodze”.

- Rozpoczynamy nowy, niewydawniczy projekt, w którym marka “Auto Świat” będzie gwarancją wysokiej jakości kształcenia kierowców - mówi Paweł Tomaszek, dyrektor wydawniczy w Ringier Axel Springer Polska zarządzający marką “Auto Świat”. - Nasze kursy, oparte na autorskim programie nauczania, będą prowadzić doskonale wyszkoleni instruktorzy. “Akademia Auto Świat” będzie uczyć jeździć, a nie tylko zdawać egzamin - zachwala Tomaszek.

W “Akademii Auto Świat” w procesie nauczania będą wykorzystywane nowe technologie. Specjalnie dla “Akademii” zostało stworzone oprogramowanie Finder Driver Assistant - aplikacja, która pozwala monitorować i analizować każdą lekcję, wskazuje momenty trudne i możliwości lepszego zachowania na drodze, prezentuje postępy w nauce. Dane z systemu dostępne są również dla każdego kursanta po zalogowaniu na stronie internetowej “Akademii”, gdzie dodatkowo znajduje się moduł umawiania jazd online połączony z SMS-owym przypominaniem o umówionych jazdach.

Startowi programu pilotażowego towarzyszy kampania reklamowa w mediach Ringier Axel Springer Polska. Partnerami projektu są firmy: Finder, T-Mobile, PKN Orlen oraz PZU.

Z danych ZKDP wynika, że średnia sprzedaż ogółem tygodnika “Auto Świat” w I półroczu br. wyniosła 82 127 egz. (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: “Auto Świat” z własną siecią ośrodków szkolenia kierowców

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Reklamodawca
Swietny pomysł! Jak widać Axlowi ciągle chce sie robić cos nowego .
A, Motor, oni cos robia, czy tylko tłumaczą?
15 10
odpowiedź
User
Reklamobiorca
A w AŚ nie tlumacza i mniej sprzedają.
11 9
odpowiedź
User
Reklamodawca1
To ja jestem reklamodawca. Ktoś sie podszywa kurde pode mnie. I lubię i Auto Świat i Motor, tylko Auto Motor i Sportu nie lubię. I powtarzam nie podszywać sie proszę na nstępny raz.
10 9
odpowiedź
User
Reklamodawca
Nie jednemu psu BUREK, jak to mowia.
14 8
odpowiedź
User
u
Dyrektor tomek znowu daje czadu:)
18 9
odpowiedź