SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Auto Świat” ze specjalnym numerem na 25-lecie. „Przed nami nowe wyzwania”

Tygodnik „Auto Świat” (Ringier Axel Springer Polska) w poniedziałek, 9 marca, ukazał się w specjalnym, jubileuszowym wydaniu. Powodem jest 25. rocznica ukazywania się pisma. W publikacji znalazły się m.in. treści poświęcone motoryzacji sprzed ćwierćwiecza.

Tygodnik „Auto Świat” jest częścią międzynarodowej grupy „Auto Bild”. W Polsce pierwszy numer ukazał się w sprzedaży 8 marca 1995 r. W jubileuszowym, specjalnym numerze redakcja przypomina czytelnikom m.in. jakimi samochodami poruszali się wtedy Polacy i z jakimi problemami zmagali się kierowcy i właściciele aut w latach 90.

- To dzięki naszym czytelnikom oraz współpracy z wieloletnimi partnerami z różnych branż możemy z satysfakcją spojrzeć na naszą 25-letnią historię. Jesteśmy jednym z najchętniej czytanych pism wśród wszystkich tygodników na polskim rynku, nie tylko motoryzacyjnych. Przed nami nowe wyzwania, zupełnie inna motoryzacja, elektromobilność, pojazdy autonomiczne, carsharing. Nasz zespół jest przygotowany na te wyzwania i już teraz podejmujemy te tematy w tygodniku, na stronach internetowych i w specjalnych wydaniach - komentuje Stanisław Sewastianowicz, redaktor naczelny tygodnika.

Jubileuszowe wydanie specjalne będzie dostępne w sprzedaży przez dwa tygodnie, od 9 marca br. Numer ma 108 stron, kosztuje 4,99 zł.

Z danych ZKDP wynika, że w 2019 roku średnia sprzedaż „Auto Świata” wynosiła 44 769 egz.

Dołącz do dyskusji: „Auto Świat” ze specjalnym numerem na 25-lecie. „Przed nami nowe wyzwania”

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
RASPmember
Gratulacje dla zespołu i życzenia aby ostatnie piętro nie zabiło dobrej marki.
odpowiedź
User
RASPan
Oszczędności, oszczędności - tygodnik to już dwutygodnik. A sprzedaż spada, spada...
odpowiedź
User
Hans
Ja ją gutte Deutsche autos
odpowiedź